Wpis z mikrobloga

XD
Pamiętam czasy jak wykop hejtował Tuska jak nikt inny
Pamiętam czasy jak wykop kochał Andrzeja Dudę i gratulował mu wygranej w wyborach
Żyje w czasach gdzie Tusk jest przedstawiony jak bohater na białym koniu, a wykop już dawno wybielił jego złe poczynania XD
Wy się zastanówcie kogo kochacie, bo już dawno temu pożarliście własne dzieci
Umarł król,
Niech żyje król
#wykop #wybory #duda #tusk
  • 48
@rouli: Zgadza się, ale ja mówię o tym trochę starszym elektoracie,typu 25 lat, jak 5 lat temu głosowali to znali tylko PO, a nie znali PiS, dzisiaj poznali też PiS, dlatego Dudeł ma 4. miejsce wśród młodych. Bo jedni nie znają PO, ale znają PiS, a drudzy znają i PiS i PO.
@robertx: ja doskonale pamiętam, dlatego wiem, że nie było takiej gównianej sytuacji, jaka jest teraz. Nie było wszechobecnego socjalizmu, jawnego kupowania głosów wyborców poprzez trzynastki tuż przed planowanym terminem wyborów, sztucznego podbijania frekwencji tam, gdzie kandydat partii rządzącej ma najwięcej głosów, chorego tempa podnoszenia płacy minimalnej, które napędza inflację (a nawet pod koniec rządów PO mieliśmy deflację), nie było takiego podziału Polaków, w Wiadomościach były jeszcze wiadomości ze świata. Jakie poważne
@ortofosforan: Wiem, że pisząc to zostanę odebrany jako jakiś szur itp ale dla mnie podstawowym i największym zarzutem jaki można postawić po to skrajna nieudolność w wyjaśniania katastrofy smoleńskiej. Tak skrajna nieudolność, że gdzieś z tyłu świta myśl "a może to nie była nieudolność tylko świadome, zaplanowane działanie?"
@ortofosforan: Odzyskania wraku? Który tyle lat był w Rosji i na tysiąc procent nie zostało już w środku nic co po latach miałoby jakikolwiek sens badać? Proszę Cię. Pytałeś co mam do PO: właśnie to. Ten #!$%@? wrak nigdy nie powinien wpaść w ręce Rosjan.