Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Wzgardzony: Bardzoś ładnie wymienił znane ci elementy anatomiczne, jednak w sposób nieskoordynowany, toteż kolokwium do poprawy - z cycków znać jedynie tychże połowę, sromu brak, lustra ludzkiego takoż, a aha to nawet nie jest złożone z jakichkolwiek tkanek, gdyby to chociaż była brzmiąca z łaciny partykuła, a nawet tym nie jest. PS Radzę nadrobić materiał z członków, lyngamów i perineów.
@Bialatrytytka: Nie śledzę grup na Fb czy Ig, sporadycznie zaglądam na Reddit i Pinterest. Niedawno wspominałam, że moje poszukiwania to googlowy ciąg przyczynowo-skutkowy i przypadkowość ma tu niebagatelne znaczenie. Wiedzy szczegółowej o samych artystach szukam już źródeł, niekiedy z pomocą przychodzą galerie sztuk. Wpisy wbrew pozorom są zawsze bardzo osobiste, a marnotrawienie wolnego czasu to moja specjalność :)
moje poszukiwania to googlowy ciąg przyczynowo-skutkowy


@pani_doktor_od_arszeniku: Ehh
*>*Na przełomie 2007 i 2008 roku potknij się o postać Władysława Zołotariewa.
*>*Bez pośpiechu szukaj poszczególnych utworów
*>*W 2011 czytasz dłuższą, jak na warunki internetów, biografię kompozytora spisaną naprawdę kiepską angielszczyzną.
*>* Hmm, koncert-symfonia. Co to za zwierz? Przecież albo koncert, albo symfonia, tertium non datur. Muszę to znaleźć!
*>*Maniakalne poszukiwania wykonań bez rezultatów
*>*W 2016 pojawia się na YT wykonanie I koncertu-symfonii
Pobierz O.....k - > moje poszukiwania to googlowy ciąg przyczynowo-skutkowy

@panidoktorod_...
źródło: comment_1593946352F7eCVfU8Wha51a04Fzt9Al.jpg