Wpis z mikrobloga

Mirki, ruszam z #wlasnafirma i potrzebuje wykopowego wsparcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Robię coś,czego wydaje mi się, nie ma w Polsce. Tzn na 99% jestem pewien,ale wiadomo,zawsze jakiś wykopek może mnie oświecić :-)

Wszyscy tu znają te filmiki z zupkami chińskimi i ulamanymi zlewami. No to właśnie to robię. Tylko bez zupek chińskich.

Naprawiam wszystko. Od pękniętego zlewu,dziurawej wanny do peknietych drzwi pcv i uszczerbionych blatów.

Założyłem #instagram żeby trochę rozruszać biznes i byłbym wdzięczny każdemu,który poratuje mnie swoim drogocennym lajkiem. A jeżeli jesteś z #bialystok to mozliwe,że kiedyś mogę się Tobie przydać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.instagram.com/fixit_naprawy/

#majsterkowanie #diy #remontujzwykopem #dom
mondrymiszcz - Mirki, ruszam z #wlasnafirma i potrzebuje wykopowego wsparcia ( ͡° ͜ʖ ...

źródło: comment_1593882341erXtSjp0XB6jcCWWrQbTVc.jpg

Pobierz
  • 218
@niochland: wymiana zabudowanej wanny,to w zależności od modelu wanny, od 800-1500zl. Zależy czy chcesz tania plastikowa,czy ceramiczna itp. Plus czas i czekanie na dobrą ekipę.(ew można zawołać szwagra) Często zabudowane wanny tworzą całość z całym wystrojem a np nie ma już tych kafelków na rynku. Np w hotelach, parę dni ze zniszczona wanną=tysiące zł strat. Ja robię to w parę godzin.
@unified_observer: tak też zrobię. Ogólnie to klient indywidualny to jest 10-20% zapotrzebowania. Duże firmy to mailing i polecenia. @Raziel92 W tym "środowisku" Instagram jest zaskakująco ważny. Serio.

@L3gion: problem z polskim nazewnictwem tego. Na tyle mam farta,że jest efekt wow więc nazwa jest drugorzędną,ludzie zapamiętują co robię. Może kiedyś jakiś rebranding( ͡° ͜ʖ ͡°)

@RedBaron: @ejenes: to była robota dla jednej z agencji ubezpieczeniowych,