Wpis z mikrobloga

Zaraz rozpocznie się transmisja na żywo ze startu lekkiej rakiety nośnej Electron. Umieści ona na orbicie 7 małych satelitów. Start z prywatnego kosmodromu w Nowej Zelandii.

Transmisja na żywo, link do znaleziska: 13 start rakiety Rocket Lab, konkurenta SpaceX w klasie lekkiej - nie przegap

Ciekawe? Dziękuję Ci za wykop!

#nowazelandia #kosmos #technologia #ciekawostki #technika #gruparatowaniapoziomu #eksploracjakomosu #kosmicznapropaganda #startyrakiet #kosmiczneinfo #rocketlab #satelity #spacex
Pobierz yolantarutowicz - Zaraz rozpocznie się transmisja na żywo ze startu lekkiej rakiety n...
źródło: comment_1593891864AD4x8sZi7m8hHi1wiucqkc.jpg
  • 11
@yolantarutowicz: Hah.. a zastanawiałem się co się spaliło w atmosferze.. i czasowo pasuje, widziałem przez okno.. teraz już wiem co :D Bo akurat wyróżniało się to bo trwało dłużej niż zwykle takie zjawiska bo dobrych kilka sekund a nie ułamek.
@azbmwwysiadamtak: Jak mi powiesz jak mogę Ci pokazać na niebie to Ci powiem bo sam nie mam zbytnio pomysłu.

O której dokładnie to było to nie wiem, miałem zapamiętać godzinę bo myślałem żeby zapytać co się spaliło ale wypadło mi z głowy.
@azbmwwysiadamtak: Na pewno po 23:30 tyle jestem w stanie powiedzieć co do godziny, bo jakoś 23:25 przyszedłem do domu chwilę ogarnąłem i wyszedłem zapalić i zobaczyłem.

Z tego co popatrzyłem na mapie księżyca to względem mnie, był jakoś na godzinie 17:50 a spalanie na godzinie 13:00 coś takiego pi razy drzwi.