Wpis z mikrobloga

#motopyry #poznan #motocykle
Hej Motormirki,
Czy jest ktoś (z Poznania lub okolic) chętny na wyjazd w ciągu tego tygodnia +/- 300km w jedną stronę? Jeśli znajdą się osoby chętne to piszcie kiedy jesteście wolni żeby zorganizować jak największą grupę.
Dodatkowo zapraszam do obserwowania tagu #motopyry (pod protektoriatem @paco_ ) gdzie zamierzamy organizować wypady dla ludzików z naszych okolic.
Przelotowa 120-140 chyba że pojawi się ktoś z #bojowka125cc wtedy dostosujemy prędkość.
  • 10
@Sahkez: cały tydzień jestem w Poznaniu więc jestem za ( ͡° ͜ʖ ͡°) Masz tu na myśli te jeziorka?

@miecz_przeznaczenia: tak jak @Sahkez pisze, zrobiliśmy ostatnio z 250 km z jedną mirabelką na #motocykle125 i obyło się bez szaleństw. W swoich pierwszych postach specjalnie pisałem o prędkości przelotowej 90-100 km/h żeby zachęcić ludzi z #bojowka125cc do wyjazdu.
Unikamy autostrad i dróg ekspresowych, bo co to za
@Sahkez: jak wrócę z wycieczki rowerowej to poszukam i napiszę dokąd można by się wybrać w okolicy. Mam już kilka punktów, ale może znajdzie się coś ciekawszego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@CzlowiekZaKierownica: @Sahkez:
odnośnie tej wycieczki 300 km w jedną stronę, to albo wyjedziemy rano i zrobimy to w 1 dzień, albo ogarniemy jakiś nocleg. Tak czy inaczej w grę wchodzi raczej tylko weekend.

Żeby
24-26.07.


@paco_: (,) tyle przegrać, wyjeżdżam wtedy, ale 17-19 jestem chętny na jakieś 300+. Co do wycieczek w tygodniu to jak tylko jestem na miejscu to zawsze jestem chętny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dymex: W tym terminie nie ma mnie, Patryka i Kasi i nie wiem kogo jeszcze ¯_(ツ)_/¯ może być tydzień po podanym przeze mnie terminie. Do ogarnięcia jeszcze ( ͡ ͜ʖ ͡)