Wpis z mikrobloga

Boicie się dziadków za kierownicą?
A to młodzi kierowcy powodują większość wypadków. Nie bez powodu OC 18 latka jest średnio ponad 3x większe, niż 63 latka.
Ktoś mówił o zabieraniu prawa jazdy po 75 roku życia?

Prawo jazdy od 24 roku życia to jest pomysł.
#przemyslenia #prawojazdy
maszfajnedonice - Boicie się dziadków za kierownicą?
A to młodzi kierowcy powodują w...

źródło: comment_1593933719iIqlX0731i0gTeeCeRbdbH.jpg

Pobierz

Prawo jazdy od 24 roku życia

  • Jestem za 22.2% (1145)
  • Jestem przeciw 77.8% (4008)

Oddanych głosów: 5153

  • 130
@masz_fajne_donice trudno powiedzieć bo dziadki czasem nie dowidzą sam miałem taką sytuację , że moja babka kogoś zarysowała na parkingu albo jak jest sama to jeździ szybko jak raz z nią jechałem powiedziała " z tobą to będę powoli jechała" . A młodzi też nie są święci chcą komuś pokazać jacy to oni nie są. Ja mam 18 lat i 21 lipca egzamin ale jak będę jeździł to będę się starał bezpiecznie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 922
@masz_fajne_donice: jasne. Uwięzić młodych ludzi na zadupiach jeszcze bardziej, napewno da to pozytywne efekty. PKS już nie dojeżdża, pociąg też albo daleko albo nie ma go wcale. W wiosce główna atrakcja sklep spożywczy z wiatą dla meneli.
W dużych miastach ludzie odwlekają zrobienie prawa jazdy bo często jest im zbędne przy sprawnej komunikacji miejskiej, uberach, hulajnogach elektrycznych itp. itd. Za to wioskowy absolwent zawodówki w wieku 18 lat chciałby mieć jednak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@masz_fajne_donice: czy 10latek ma prawa wyborcze? Czy 10latek jest według prawa osobą dorosłą? Czy 10latek może sam wziąć kredyt czy podpisać jakąś umowę?
Chcesz więzić dorosłych ludzi po licznych polskich nie skomunikowanych wioskach bo statystyka. Jeszcze kobietom zabierz prawo jazdy, bo w Emiratach jak nie jeżdżą to statystycznie nie powodują wtedy w ogóle wypadków.