Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie bajt, pół roku z kobietą, wiadomo przez lockdown bardziej intensywnie niż normalnie.
2 Poważne rozmowy:
1. chesz miec dzieci (-tak) - wsio ok
2. chcesz ślubu (- nie, a w sumie to nawet jak najbardziej tak, ale tylko i wyłącznie z intercyzą) - moze byc koniec zwiazku.

Zeby nie bylo ze jest tak czarno-bialo. Wszystko gra, jest zaufanie, zaakceptowala dzieci z poprzedniego zwiazku, dzieci tez ja polubily.
Przykre to.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f02d8805a60033c4149f129
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt

[=======.................................] 17% (40zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 15
@Silly_Alpaca: No, ale to Ty wiesz kto tu jest podmiotem? Bo ja nie wiem czy w tych poważnych rozmowach to on odpowiada na pytania czy ona ;P

No i być może błędnie zakładamy, że to on jest tutaj stroną z forsą..
(ma już dzieci z poprzedniego związku, więc może to ona wyszła z inicjatywą intercyzy? Żeby w razie czego nie jej dzieci nie chciały czegoś dziedziczyć)
@AnonimoweMirkoWyznania: czyli ty i ona chcecie dzieci, ona chce ślubu, a ty ślub tylko z intercyzą?
Ty masz dzieci z poprzedniego związku. One swoje ma czy nie? Panna czy rozwódka?
Jeśli ty rozwodnik, a ona panna, to powinna zrozumieć, że nie patrzysz na ślub tak idealnie jak ona i chcesz mieć zabezpieczenie jak znowu się #!$%@?.
OP: Eh, rozdzielność majątkowa z wyrównaniem dorobków rowniez nie do zaakceptowania. Nierownosci dochodowe 1 do 3. Wiadomo ze firma i w sumie to nawet bezpieczniej uwazam z czyms takim, ale trace rezon. Witki opadają, czuje sie jak gówno.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
OP: @chopak , no wlasnie, ona panna, ja rozwodnik, juz raz to przerabialem, ona czuje ze nie mam do niej zaufania. A ja po prostu nie mam zaufania do ludzi. Gdybym byl kobieta to tez bym chcial slub bez intercyzy, no ale jakbym kogos kochal to licze ze nie bylbym na tyle wyrachowany zeby sie tak zachowywac. Chcialbym uniknac jakby sie cos posypalo znowu tego bagna , gówna i szarpania sie