Wpis z mikrobloga

@boskakaratralalala Prawie na każdych wyborach byłem w ostatnich latach. Jeśli mam odpowiedniego kandydata to głosuje. Jeśli nie mam ( tak jak w tym przypadku jak i w wyborach prezydenckich z przed pięciu lat) to nie idę na wybory, więc weź mi tu nie #!$%@?, że nie mam prawa do krytyki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@skurvil: będę ci tu #!$%@?ł, bo zachowujesz się jak gowniarz ze sterczącym z nosa gilem, a nie obywatel Polski. Twoi zasranym obowiązkiem jest wzięcie udziału w wyborach, nawet jeśli nie popierasz całkowicie jednego z kandydatów. I powtarzam, jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy obydwoma kandydatami i nie potrafisz ocenić, który jest bliższy twoim przekonaniom, a który dalszy, to gówno się znasz na polityce i w ogóle nie powinieneś nigdy głosować, bo tak
@boskakaratralalala: Chyba kpisz, mój głos oddałem w I turze. Kandydat odpadł, obaj pozostali są fatalni i nie mam zamiaru wybierać między nimi bo to jest branie na siebie części odpowiedzialności za ich przyszłe dokonania. Głosując na mniejsze zło brudzisz swoje ręce.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wAr1948: nie, to ty chyba kpisz, skoro nie wiesz, że wybory prezydenckie mają dwie tury, jeśli nikt nie wygra w pierwszej. I skończ z tym wybieraniem mniejszego zła, bo to nie jest teleturniej i mam talent. Wybory trwają, masz dwóch kandydatów i masz wybrać z nich tego, który wg ciebie jest lepszy. Przerasta cie to? Odpuścic politykę i zajmij się rzeczami prostszymi.