Wpis z mikrobloga

Ktoś usunął wątek w którym miałem odpisać i nie mogłem później znaleźć twojego nicku więc odpowiem tutaj.

PiS obniżył:
-Pit o 1%, a do 26 roku życia 0%,
-ujednolicenie stawek VAT poprzez głównie obniżenie na różnorodne produkty z 8 do 5 lub z 23 do 5%. Podniesienie na drzewo opałowe do 23% ale to jestem w stanie zrozumieć ze względu na odchodzenie od szkodliwych źródeł ogrzewania.
-Do tego jeszcze obniżony CIT do 9% z 15%.
#polityka
  • 11
@botaz: -#!$%@?ł cały kraj, afery na masową skalę, gigantyczne zadłużenie i socjalizm, upadek ekonomii, zerowe poważanie na arenie międzynarodowej przez ich fikołki

uzupełniam
@brrrbrrr:
ale jednak obniżka, zawsze więcej zostanie,
też mnie dziwi wzrost na owoce morza,
korzysta się zawsze z formy która najbardziej odpowiada działalności, ja jestem jak najbardziej za obniżaniem dla firm i ludzi podatków ale to też ma jakieś dolne granice, myślę że taką granicą jest około 6-8%. nie mówię tutaj o vat tylko o CIT/PIT.

PiS jeszcze rządzi może pokażą coś znaczącego w trakcie trwania ich rządów spodziewam się że
@PiersiowkaPelnaZiol: nie kupuje lodu :/ a zmiana po prostu sprawi, że przedsiębiorcy kupujący lód kupi maszynę która mu go zrobi.
na smarftony to chyba jeszcze nie wszedł? i duda go krytykował więc bardzo możliwe że wycofają się z tego

jeżeli od podatku na Lód nasz kraj upadnie to jebne xd