Wpis z mikrobloga

Jeszcze przez co najmniej tydzień nie będę miał możliwości pomontować filmów z relacjami z tego sezonu #chilizgobim - niestety pandemia zweryfikowała plany wrzucania filmów na bieżąco. Prawdopodobnie wrzucę kilka na raz jak już będę mógł je zmontować. Z tego względu stwierdziłem, że zrobię relację zdjęciową z krótkimi opisami, bo według mnie jest już co pokazywać :) Będzie dużo zdjęć :) Wszystkie zrobione 4 lipca :)

#chili #chilihead #papryka #papryczki #chili #ostrezarcie #rosliny #kwiaty #warzywa #owoce #wies #rolnictwo #ogrod #ogrodnictwo #owady #uprawa #domowyogrod #uprawiajzwykopem #pomidory
Pobierz gobi12 - Jeszcze przez co najmniej tydzień nie będę miał możliwości pomontować filmów...
źródło: comment_1594079124eiHQvjeoLMJFCRtOqIiRPg.jpg
  • 155
Gdy przyjechałem na działkę już w pierwszym momencie z zadowoleniem zauważyłem, że moje ostatnie działania przyniosły pozytywne skutki. Ba, przyniosły skutki lepsze niż oczekiwałem. 2 tygodnie wcześniej rośliny zostały podlane roztworem zielonego Kristalonu i spryskane octanem wapnia robionym na occie jabłkowym. Efekt był taki, że w ciągu 2 tygodni znacznie rozbudowały swoją masę zieloną i urosły około 20 cm w górę. Jednocześnie pojawiły się pierwsze zawiązane owoce.
Pobierz gobi12 - Gdy przyjechałem na działkę już w pierwszym momencie z zadowoleniem zauważył...
źródło: comment_1594079302z2v8iPgP6z62LuXPwQhwZf.jpg