Wpis z mikrobloga

Pierwsze co sprawdzę po ogłoszeniu oficjalnych wyników wyborów to jak głosowali ludzie w Końskich po tym jak adrian duda potraktował mieszkańców na swojej pseudo "debacie", na którą zwiózł trzy autokary pisowskich pociotków, kumpli srakiego itp., a zwykli ludzie z końskich, wśród których większość to byli fanboje dudy zostali przed bramą i mogli obejrzeć debatę z "mieszkańcami" swojej wsi na telebimie xDDDDD

Jak ktoś z nich ma IQ większe niż 50 to połączy wątki, że coś jest #!$%@? mocno nie tak...

#debata #konskie #wybory #wyboryprezydenckie2020 #wypad2020 #bekazdudy #bekazpisu #patologiazewsi #polityka
Pobierz
źródło: comment_1594105844a7xnB0FilPWONRNwla2cYt.jpg
  • 36
@NaczelnyWoody: ok, ale widziałem wczoraj filmik sprzed bramy, gdzie mieszkańcy narzekali, że nie mogą wejść, a zwieźli autokarami widownię "z końskich" i byli mocno zirytowani. Ciekawi mnie czy otworzy to im oczy, bo jednak naocznie przekonali się jak traktuje ich władza i jak cyniczna jest propaganda TVP...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Rubbik: zapomnij, ten naród jest do zaorania. Pół roku prania mózgów i robienia #!$%@? z logiki a ja dalej widzę jak młodzi ludzie na moim fb popierają Dude. Starym to się już nawet nie dziwię ale młodych to #!$%@? prądem, bo tylko na to zasługują XD

Tak więc niech nikt nie myśli, że za 20 lat się cokolwiek w Polsce pod tym względem zmieni ( ͡° ʖ̯ ͡°
@Rubbik: @NaczelnyWoody: Panowie, a wy na zajeciach z Socjologii spaliscie, czy po prostu jestescie debilami? Jak to wymysliscie, ze emeryt, czy chlop z Konskich ma glosowac przeciwko komus, kto polepszyl mu zycie
(13 emerytura, 500+)? Naprawde nie trzeba byc orlem intelektu, zeby polaczyc fakty. Czy wy myslicie, ze teraz ludzie zaglosuja na Trzaskowskiego, bo Duda zrobil zamknieta debate?