Wpis z mikrobloga

Z wczoraj to bardzo mocno wryła mi się w pamięć ta baba, która z uśmiechem mówiła o tym, że "w Warszawie szambo elyty zalało".
Nie dość, że ten #!$%@? partyjny żargon, to oczywiście święte przeświadczenie o tym, że każdy z prawie 2 milionów mieszkańców stolicy to "elytarny" oszust, fanatyk platformy, z willą z basenem, nowym A7 i przychodami rocznymi w wysokości 2137 trzynastych emerytur.
Tacy ludzie pewnie serio by się cieszyli, że ktoś stracił życiowy majątek w wyniku zalania posiadłości szambem, tylko dlatego, że nie popiera PZPR PiS xDD
#bekazpisu #tvpis #polityka
Pobierz BolecFabryka - Z wczoraj to bardzo mocno wryła mi się w pamięć ta baba, która z uśmie...
źródło: comment_1594109713eHCqWA9hNdY38CKZvs9fxp.jpg
  • 19
@BolecFabryka: Takimi ludźmi należy się opiekować, a nie wykorzystywać do celów politycznych. W tym wieku duża część ludzi łyka wszystko z telewizji i nie bardzo można ich za to winić. Nie można też im odebrać praw wyborczych. I takich ludzi jest już prawie większość, tym samym zupełnie odsuwając od polityki i wpływu na cokolwiek resztę wyborców. Żaden z polityków nie zwraca się już do mnie, bo przestałem mieć jakiekolwiek znaczenie. Nie
@BolecFabryka: tacy ludzie nie chcą chwilę się zastanowić. Widzi taka że średnia zarobków Warszawie to 6500 i myśli że zaraz sama elyta tam mieszka. Ale nie zastanowi się że średnią zawyżają ludzie zarabiający 20k+, a nawet ci zarabiający 6500 muszą płacić ogromną część w znacznie większych opłatach (oczywiście mieszkanie itp. ale nawet OC/AC za auto jest większe) i w sumie wychodzi bardzo podobnie co dobra praca w jakimś mały mieście powiatowym.
@BolecFabryka: To jest pokłosie dzielenia ludzi przez PO gdy robili kampanię przed pierwszymi wyborami które wygrali. Wtedy się mówiło o młodych, wykształconych z miast vs. starych, niewykształconych ze wsi. Do tego akcje "zabierz babci dowód". Potem była obrona krzyża i podobne głosy- że młodzi przychodzą i śmieją się ze starych. Myślę, że ludzi to wtedy zabolało a PiS to teraz dobrze wykorzystał. PiS przed wyborami zrobił dobry research i wiedział gdzie
@Spioszek_Gapcioszek: Emeryci, bezrobotni, posłowie i pracujący na czarno, każdy kto nie odprowadza podatków winien być pozbawiony czynnego prawa wyborczego. To taki program minimum bo ja osobiście byłbym jeszcze za cenzusem majątkowo-edukacyjnym
Takimi ludźmi należy się opiekować, a nie wykorzystywać do celów politycznych.


@Spioszek_Gapcioszek: jakie tam opiekowac, barany sa od tego aby je strzyc a nie wchodzic w dyskusje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nikt ich nie slucha, nawet PIS, wystarczy ze sypna goldem. To nie sa jacys biedni, zagubieni ludzie ktorych kazdy olewal i cicho na swojej wsi smutno gnili marzac o pelnym tolerancji spoleczenstwie. Sa biedni, ale jednoczesnie
@BolecFabryka: szkoda że nie da się ich wszystkich zamknąć w oddzielnym państwie ogrodzonym wysokim płotem i po wprowadzeniu ich wymarzonego dobrobytu pełnego prawości i sprawiedliwości, rzucać im z wieżyczki nadgranicznej rzepę i patrzeć jak się o nią zabijają. A tak trzeba na nich zap*erdalać a oni żyją dalej w swojej bańce za twoje pieniądze i plują na ciebie.