Wpis z mikrobloga

Jeszcze rok temu śmiałem się z mirków z tagu #perfumy, że wydają kupę forsy żeby wąchać jakieś środki chemiczne, ale obecnie to nie jest mi do śmiechu.
Dlaczego?
Wczoraj wydałem 300zł na używane zestawy klocków LEGO. Są to kolejne wydane przeze mnie pieniądze na #lego.
Z tego miejsca chciałbym wszystkich mirków z tagu #perfumy szczerze przeprosić, bo teraz wiem jak to jest za bardzo w coś się wkręcić.
Zbyt dużo pieniędzy już na wydałem na klocki, dla tego dziś postanowiłem, że koniec z tym! Nie kupię już niczego z LEGO, a nawet powiem więcej, zamierzam na przełomie sierpnia/września (bo teraz nie mam trochę czasu się tym zająć) sprzedać większość zestawów, figurek i innych elementów. Zostawię sobie kilka klocków do których mam sentyment, a i tak zbyt wiele bym za nie nie dostał.

Odpowiadając na pytanie które pewnie przychodzi wam na myśl, tak, jestem debilem.

#gorzkiezale ##!$%@?
Pobierz NiebieskiGroszek - Jeszcze rok temu śmiałem się z mirków z tagu #perfumy, że wydają k...
źródło: comment_1594117403pBjiHvrGxutRk5U3eXnvyE.jpg
  • 45
Heh,

Wczoraj wydałem 300zł na używane zestawy klocków LEGO. Są to kolejne wydane przeze mnie pieniądze na #lego.


Nie chcesz wiedziec ile ja wydaję... Ja sam już przestałem liczyć.

dla tego dziś postanowiłem, że koniec z tym! Nie kupię już niczego z LEGO, a nawet powiem więcej, zamierzam na przełomie sierpnia/września (bo teraz nie mam trochę czasu się tym zająć) sprzedać większość zestawów, figurek i innych elementów. Zostawię sobie kilka klocków
dla tego dziś postanowiłem, że koniec z tym! Nie kupię już niczego z LEGO, a nawet powiem więcej, zamierzam na przełomie sierpnia/września (bo teraz nie mam trochę czasu się tym zająć) sprzedać większość zestawów, figurek i innych elementów. Zostawię sobie kilka klocków do których mam sentyment, a i tak zbyt wiele bym za nie nie dostał.


@NiebieskiGroszek: chyba na #perfumy też każdy miewa takie fazy cyklicznie xD