Wpis z mikrobloga

Czy jestem jedyną różową, która uważa, że makijaż to jest oszustwo i leczenie własnych kompleksów (które podsunęły nam media i niebiescy zmanipulowani przez media)? Nigdy nie odczuwałam potrzeby malowania się, uważam, że kosmetyki są tworzone z nienaturalnych składników, do tego nosząc kosmetyki, czuję się jak w masce i czuję, że udaję kogoś, kim nie jestem.

#makijaz #kosmetyki #oswiadczenie #zalesie #rozowepaski #przemyslenia #pytaniedoniebieskichpaskow #pytaniedorozowychpaskow #zapraszamdodyskusji #anonimowemirkowyznania
  • 144
Myśle, ze w makijażu nie ma niczego złego dopóki kobieta delikatnie podkreśla swoją urodę a nie nakłada kilo tapety na siebie. Są naturalne kosmetyki z dobrym składem i nie testowane na zwierzętach.


@KillerBOB: Tak, ale ja np. nie mam trądzika.
@blablaelotrzydwazero: ja też tak uważam.
Znaczy, nie mam nic przeciwko tuszowi do rzęs, bazie na twarz, żeby trochę wyrównać kolor, zakryć krosty, cienie pod oczami, nie mam nic przeciwko kolorom na oku, różowi,

ale to jak teraz wygląda mejkap - baza, fluid, korektory, bronzery, rozświetlacze, no ponad 30 kosmetyków na jeden makijaż - to jest jakieś chore.
N.....o - @blablaelotrzydwazero: ja też tak uważam.
Znaczy, nie mam nic przeciwko tu...

źródło: comment_1594138432fG4eWNHMJzyrRCMg3S1HGf.jpg

Pobierz
  • 87
@blablaelotrzydwazero totalnie tak nie uwazam XD makijaż jest po to żeby wyglądać ładniej, czuć się lepiej i nie widzę w t żadnego problemu póki jest estetyczny, sama bardzo się lubię w makijażu więc czemu miałabym się nie malować? Wszystko jest dla ludzi, farbowanie włosów też można nazwać oszustwem, bo przecież to nie są naturalne. Bielizna wyszczuplająca? To samo. Nie wspomnę o operacjach plastycznych. Póki wszystko jest z umiarem i głową to śmiało