Wpis z mikrobloga

#wordpress - czołem mireczki - co myślicie o akcjach pt "strona www za darmo/za 1zł"? ostatnio wyskoczyło mi kilka takich reklam na fb, nawiązałem kontakt z dwiema organizacjami - jedna to firma, druga robi kursy a strona jest tworozna pod nadzorem przez uczestnika kursu - https://atwi.pl/strona-internetowa-za-darmo/ . Warunkiem jest wykupienie hostingu :
(10GB miejsca, kopie zapasowe do 7dni roboczych, zoptymalizowana pod strony na WordPressie)
1 rok – 420zł/ w przeliczeniu 35zł miesięcznie + 79zł (jednorazowa opłata instalacyjna)
2 lata – 720zł/ w przeliczeniu 30zł miesięcznie + 39zł (jednorazowa opłata instalacyjna)
3 lata – 900zł/ w przeliczeniu 25zł miesięcznie (brak opłaty instalacyjnej)

Jakaś ściema?
  • 3
@pawel-bondaruk: te przykładowe strony które pokazują wyglądają bardzo znośnie jak za free, koszty hostingu oczywiście z dupy bo taki hosting na tą stronę można kupić za 50zł rocznie nawet, ale na czymś muszą zarabiać. Pewnie też zależy na jakiego studenta trafisz, niektóre z tych realizacji (nawet te którymi się chwalą jak np junior-fizjoterapia.pl) są bardzo słabe. No i nie sprawdzisz czy tych stron lepszych którymi się chwalą nie podrasowali trochę. Z