Wpis z mikrobloga

Debata w AMA
Niech Rafał Trzaskowski założy konto, zweryfikuje i zada pytania na AMA Andrzeja Dudy, wtedy my wykopki pokojowo obserwujemy i nie wypowiadamy się! Czekamy, aż Duda odpowie. Następnego dnia Rafał Trzaskowski robi swoje AMA, gdzie prezydent Andrzej Duda zadaje swoje pytania!

Ewentualnie wybierzmy 10 najbardziej plusowanych pytań, które zada @m__b w naszym imieniu aby nie mieli miejsca na uniknięcie tych pytań i odpowiadanie tylko na pytania w stylu co jadłeś na śniadanie.

Co myślicie? Wykopefekt?

znalezisko

#wybory #prezydenckieama2020 #debata #wykopefekt
rysiul86 - Debata w AMA
Niech Rafał Trzaskowski założy konto, zweryfikuje i zada pyt...

źródło: comment_1594197191eMIEcjYXdc2K1NhjnWic8a.jpg

Pobierz
  • 12
@matinho10: no to super z takim podejściem to na pewno nie przyjdzie :D narzekać każdy potrafi, że się boją i nie ma debaty, a jak byłaby opcja ich skonfrontować na naszym podwórku to "panie a po co to komu?" "a komu to potrzebne?"

Was się powinno mirki j****c :P szkoda szczępić :D
@rysiul86 po moim komentarzu nie przyjdzie? xD to super kandydat wszystkich Polaków, no extra!
Dlaczego nie zrobil takiej podstawy jak wypełnienie latarnika?
On nie ma żadnych poglądów, niczego, na co by miał tu odpowiedzieć? Czy jakiś konkret padł z jego ust w tej kampanii? Kilka razy już zmienił zdanie xD
@matinho10: to chyba dlatego dobrze by było postarać się aby wpadł na wykop... jak zaproponowałem inicjatywę to beee. Jakby stchórzył przed wykopkami to myślę, że Duda by na tym zyskał, więc czemu nie chcesz wspomóc inicjatywy?
@matinho10: no i gitara! myślę, że wypok mógłby na tym zyskać i to obie strony, ale tutaj jak widać nie chodzi o to aby zajączka złapać ale aby go gonić... jednym i drugim nie zależy na konfrontacji tak naprawdę :/ i widać to nawet na poziomie podzielonych wykopków.