Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Slavonlorden: Ale o co chodzi? Że babka ma męskie rysy? Przecież takie osoby istnieją (u mnie w osiedlowym sklepie mięsnym taka ekspedientka jest i nawet ma męski głos i lekki wąsik, a jest bardzo miła). Myślę, że to super, że w grach jest coraz więcej różnorodnych postaci. Nie wszystkie kobiety to laleczki z toną tapety i nie wszyscy faceci to wysocy pakerzy z kwadratowym łbem. Te wszystkie śliczne i idealne postacie
@Slavonlorden: Z lewej cinematic nagrany w hd, z prawej screen na silniku gry przechwycony obsem w czasie gameplayu earlyaccessowego dla dziennikarzy, gdzie dziennikarz miał streamowana cloudowo grę, faktycznie chodząca na maszynie w innym kraju, z dodatkowo #!$%@? kompresja.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chrominancja: przecież Xenia to dosyć ważna postać, jeżeli celujesz w osiągnięcia. Dla niej zdobywasz przecież różne skarby.

Co do tej babki z Vallhali, pewnie będą też takie co będą wyglądać bardziej kobieco. Swoim screenem chciałem pokazać, że w Odyssey i w Orgins też się znajdą takie kwiatki.

Co do Kasandry... Nie przywiązywałem do niej większej uwagi, bo wolałem grać Aleksiosem, chociaż czytałem, że Kasandrą powinienem grać, bo to niby pod nią
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnarchoKapitolizm: no właśnie i to jest już nudne. Ale i tak męskie postacie są dużo bardziej zróżnicowane. Przykładowo z serii GTA najfajniejszy był Trevor który był brzydkim, łysym, świrniętym dziadem. Inne ciekawe postacie to Harry i James z SH: dwóch zwykłych kolesi bez kondycji którzy nie potrafią strzelać. Max Pane też był spoko bo nie był jakimś pakerem tylko gościem w średnim wieku z problemami. Mario to mały grubas. Fajnie jak