Wpis z mikrobloga

Mirki z #radom - jest sprawa.

Zapoznajcie się proszę ze znaleziskiem poniżej. Policja niestety olała temat.

https://www.wykop.pl/link/5593363/jak-psycholozka-emilia-z-radomia-kota-mi-ukradla-historia-prawdziwa/

Złożyłem zawiadomkę wczoraj, dziś mieli podjąć czynności. Dzwonię do policjanta koło 13, mówię w jakiej sprawie a tam śmichy hihy "OOO PAN DO KOTA". Policjant pyta mnie głupio czy kot wrócił i że jak wróci to mam go poinformować. Mówię "ok" ale co dalej?

"My tu już sprawę przejmujemy i prowadzimy czynności"

Dzwonię za godzinę znowu bo zdobyłem adres prywatny złodziejki i chciałem go udostępnić policjantom.

"Funkcjonariusz zakonczył prace o 14, proszę zadzwonić jutro".

Czyli #!$%@? po całości. W sprawie liczy się każda godzina bo #!$%@? może kota gdzieś wytransportować i go już nigdy nie zobaczę.

Jeżeli nic nie ruszy, chciałbym panią odwiedzić w towarzystwie świadków i na miejscu wezwać policję i się skonfrontować. Żadnej przemocy czy krzywych akcji.

Wiem, że zalatuje desperacją no ale w sumie to jestem zdesperowany... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#bekazpodludzi #koty #smiesznypiesek #zwierzeta #policja #zwierzaczki
  • 40
@szejk_wojak: Spodobał jej się kot, a teraz trzeba jakiś kit puścić. Ciśnij tych milicjantów półgłówków, to wcale nie jest śmieszne. Wjechaliby jej do domu/gabinetu z żądaniem zwrotu zwierzaka to by jej rura zmiękła. Podejrzewam że tylko tyle by wystarczyło. A jak ma jakieś zarzuty co do kondycji kota to niech TOZ się wypowie albo inny ekspert w obecności policjantów.
Wykopałem twoje znalezisko bo tyle mogę pomóc, powodzenia
@szejk_wojak: I co, potem znowu go wypuścisz, no bo jak to tak, kotek w zamknięciu hehe, niech sobie popoluje na myszki hehe, znowu Ci ktoś #!$%@? kota i znowu będziesz robił afere na cały wykop, bo zachowujesz sie jak typowy wsiur?
@szejk_wojak Strasznie się pierd....sz z tematem.
Jedziesz na miejsce, dzwonisz na policję, mówiąc że podejrzewasz że skradziony kot jest pod danym adresem i wtedy MUSZĄ przyjechać.
Składanie zawiadomień na komendzie mija się z celem- przerabiałem kiedyś temat, tylko wtedy chodziło o sprzęt o wartości 100 tys zł. Myślisz że ktoś się przejął? W piątek zrobiłem zgłoszenie,dostali wszystko na tacy łącznie z adresem i screeny z aukcją ze skradzionym sprzętem i policja pojechała