Wpis z mikrobloga

@KK44: ludzie negatywnie wypowiadający się o grze mają problem głównie z tym, że gra nie spełnia ich oczekiwań, pewnie dlatego bo nie umieją dostrzec jej głębi, ta gra jest jak życie, nie będzie takie jakie byś chciał aby było i Cię zaboli. No i taki hint, wonziu to nie bóg tylko człowiek ze swoim spojrzeniem na rzeczywistość, ja przed zagraniem nie oglądałem zapowiedzi, recenzji ponieważ nie interesuje mnie już zdanie recenzentów,
@KK44: tak dokładnie to chciałem wam wytłumaczyć, widać że zrozumieliście, a na gałezi rzeczywiście dobrze opisał grę z punktu widzenia osoby której gra nie podeszła, z punktu widzenia większości albo zwyczajnie robi filmiki pod większość aby mieć jak największą oglądalność czego żaden z was nie widzi, taki sam motyw kierował każdym kto robi filmiki o tej grze jak i tych którzy dla atencji spoilowali fabułę.. marionetki z was i tyle albo
@KK44: biznes teraz robią ludzie na tej grze i tyle, ale szacun dla wonzia że nabija się z elementów gry po tym jak już fani grę skończyli, widać że ma na tyle obycia i doświadczenia aby nie psuć im zabawy, no to tyle jeżeli chodzi o waszych guru