Wpis z mikrobloga

tu lekarze protestowali w białych kitlach. Ciekawe dlaczego?


@FlasH: może dlatego że PROTESTOWALI JAKO LEKARZE???????
Z tego samego powodu, co poseł Matuszak w Kopalni Zofiówka jako były jej pracownik i poseł wystąpił w górniczym mundurze galowym.
Może własnie dlatego Karczewski NIE WYSTĄPIŁ W KITLU I STETOSKOPIE POD KOPALNIĄ ZOFIÓWKA BO NIE MA Z NIĄ NIC WSPÓLNEGO??????

Żeby nie zauważyć takiej oczywistej zależności trzeba mieć 12 lat i siano we łbie, albo
@dominowiak: Czy ja pisałem, ze Karczewski miał się ustawić pod Zofiówką?

Koleś, który od 10 lat nie pracuje w kopalni nagle zakłada czapkę z piórem i udaje górnika.
Dokładnie tak samo jak ci przypadkowi mieszkańcy Końskich, którzy okazali się być działaczami pis...
@FlasH: Obawiam się, że nie znasz specyfiki górnictwa. Poseł zapewne był w dozorze (bialy pióropusz) i na zdjęciach na pagonach ma stopień chyba technika. Jeżeli już zdobyłeś jakiś stopień - to możesz występować w mundurze galowym na uroczystościach nawet jak nie jesteś już aktywny zawodowo. I tak wizyta Prezydenta na "rodzimej" kopalni to uroczystość więc nie ma tu absolutnie nic złego. Na tej samej zasadzie emerytowani górnicy zakładają mundury galowe na
Koleś, który od 10 lat nie pracuje w kopalni nagle zakłada czapkę z piórem i udaje górnika.

Dokładnie tak samo jak ci przypadkowi mieszkańcy Końskich, którzy okazali się być działaczami pis...


@FlasH: tylko że poseł Matusiak:
1. Jest z Jaworzna.
2. Jest POSŁEM Z OKRĘGU w Jastrzębiu-Zdroju.
3. Jest posłem PiS
4. Jest byłym/emerytowanym pracownikiem Kopalni Zofiówka w Jastrzębiu-Zdroju.

Jak widzisz nikt nie musiał go tam przywozić autobusem i na siłę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@dominowiak: Czy ja pisałem, ze Karczewski miał się ustawić pod Zofiówką?


Koleś, który od 10 lat nie pracuje w kopalni nagle zakłada czapkę z piórem i udaje górnika.

Dokładnie tak samo jak ci przypadkowi mieszkańcy Końskich, którzy okazali się być działaczami pis...

@FlasH: dokładnie. Albo tu, jak typas zakłada mundur mimo że nie służy w wojsku. BEKA

Ra_fau - > @dominowiak: Czy ja pisałem, ze Karczewski miał się ustawić pod Zofiówką?
...

źródło: comment_1594299077Vb2roQbTR93M1n78yfBLeP.jpg

Pobierz