Wpis z mikrobloga

Jesteście bardziej naiwni i łatwowierni niż mój pies, jeśli myślicie, że sytuacja polityczna będzie mniej napięta gdy PO wróci do władzy.

Naprawdę myślicie, że PO usiądzie w mediach państwowych do debaty z PiS jak równy z równym?
Naprawdę wierzycie, że nie będzie wielkiej czystki we wszystkich instytucjach i obsadzenia stołków swoimi bratankami?
Naprawdę sądzicie, że PO nie będzie się chciało zwyczajnie zemścić na PiS, za to, co im zrobili?

Takiego wuja! Będzie to samo. A wiecie jakie będziemy uzasadnienie? BO PIS TAK ROBIŁ. Tak samo jak teraz na każdy zarzut wobec PiS odpowiedź brzmi "a za PO".

Pięć lat temu klaskaliście uszami na hasło "Duda". I nie #!$%@? mi tu o symetryzmie bo nie interesują mnie dyskusje o tym, które gówno śmierdzi bardziej.

#duda #wybory #polityka #oswiadczenie
  • 18
@PiccoloGrande: No to chyba lepiej by PIS nie miał swojego prezydenta? Myślę, że mało osób chce Trzaskowskiego na prezydenta jednak głosuje się przeciwko monopolowi władzy. Wtedy kiedy będzie ona podzielona żadna z opcji politycznych nie będzie mogła bezkarnie walić obywateli, bo ta druga się wybieli i zrobi na tym kampanie. W przypadku gdy PIS będzie miał całą władze to nawet nie będziemy wiedzieć, że nas ruchają.