Wpis z mikrobloga

Egzamin końcowy - zaliczony na 5
Wakacje - rozpoczęte
Czy może być coś lepszego?
Oczywiście!


JEŻELI PAN DR RAFAŁ TRZASKOWSKI ZOSTANIE PREZYDENTEM RP WŚRÓD OSÓB PLUSUJĄCYCH TEN WPIS WYLOSUJĘ JEDNĄ,KTÓREJ ZAMÓWIĘ ORAZ OPŁACĘ PIZZĘ

1. Plusować można do jutra (10.07.2020) do 22:00
2. Zielonki, które utworzyły konto po godz. 18:20 09.07.2020 nie biorą udziału
3. pisiory nie biorą udziału
4. Pizza musi być dostępna do zamówienia przez aplikację typu Uber Eats, Pyszne.pl itd.
5. Łączny koszt pizzy wraz z dowozem nie może przekroczyć 50 zł
6. Losowanie po zaprzysiężeniu
7. To wszystko. Enjoy
#pizza #rozdajo #wybory #polityka
Pobierz
źródło: comment_1594311700bTa6SWwGUB6H8wadK4MKVz.jpg
  • 28
Naprawde jest co świętować, to tak jakby wyjść z jednego zbiornika szamba aby wejść do drugiego xD


@MaciekMaciej: kopiuje bo nie chcę mi się ciągle pisać tego samego:

Kiedy wy zrozumiecie, że głos na "mniejsze zło" jest lepszy? dopiero wtedy jak wam #!$%@?ą podatek-bykowe, podatek od niechodzenia na mszę, podatek od bycia w wieku poniżej 60 lat, podatek od netflixa, podatek od muzyki, wprowadzą godzinę policyjną po 20:00, wyprowadzą nas z
@bylem_zielonko: Przy odpowiednim rządzie wyjście z UE jest racjonalnym wyborem, Trzaskowski się nie różni od tych z pisu mówi tylko to co przyniesie mu korzyść, a robi to co chce, i wspiera programy jak 500+. Finalnie kandydaci mówią co innego robią to samo, chociaż tutaj sytuacja moze wyglądać troche inaczej bo Trzaskowski jest w opozycji natomiast co da zawetowanie ustawy jak wróci do sejmu i ją przegłosują. Uważam że popieranie Dudy
co da zawetowanie ustawy jak wróci do sejmu i ją przegłosują.


@MaciekMaciej: chyba nie jesteś na bieżąco, kolega wyżej Ci wyjaśnił. Będą zablokowani i nie przepchają już niczego po nocach

wspiera programy jak 500+.


@MaciekMaciej: a co ma zrobić? Każdy kto by przyznał, że nie popiera popełniłby polityczne samobójstwo w obecnych czasach. Dziękuj PiSowi za wprowadzenie tego programu. Teraz będzie bardzo trudno to ukrócić.
@bylem_zielonko: Uważam że głosowanie na jednego czy drugiego kandydata, przynajmniej w pierwszej turze jest złem obóz PIS z PO wymieniają się władzą i wzajemnie ruchają Polaków, jakoś PIS nie pozamykał ludzi po objęciu władzy w związku z aferami poprzedniej władzy.