Wpis z mikrobloga

chyba najlepszy okres patostreamingu, tuż po tym jak magical zdechł - duet M&M. Ktoś może powiedzieć, że remont był lepszy, bo klimat. Albo przygody Obsrańca w Czesterze, bo showup, walenie flaka itp. Ale dla mnie szczytem patostreamów były przygody Flipa i Flapa, głupiego i głupszego, Rygielskiego i Zaborowskiego. Golenie jajec, próba przyzwania duchów na cmentarzu żydowskim, PatoShore, małysz który prawie zdechł na zawał, po czym po 3 godzinach wrócił ze szpitala i znowu chlał. I oczywiście gwóźdź programu - tresura psa, czy to pięścią, czy butelką.
Małysz sam w sobie też miał potencjał - matka jeszcze bardziej patologiczna i dymogenna od Gohy, Witek - ojciec trzymający władzę żelazną dłonią, ale pracujący ciężko w Reichu i pies Rygielski. Ale niestety - małysz to idiota, zaprzepaścił szansę na łatwy pieniądz, a potem poszedł siedzieć za włamanie.
Osobiście - jakbym mieszkał w Toruniu lub okolicach, to sam bym ogarnął Małysza, żeby robił te streamy, pilnował bym tego czy nawet coś tam zainwestował - nie dla zwrotu hajsu z %, tylko żeby zobaczyć tą czystą patologię w Polsce B.
ehh, te czasy chyba nigdy nie wrócą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#danielmagical #malyszoffical #ksiadztv #rafatus #patostreamy #bystrzaktv
  • 15
@betrayero: IMO - najlepsza kompilacja patostreamerska. Soundtrack dobrany IDEALNIE. Zajebiste przejście rytmu przy tresurze Rygielskiego. Ta nuta dodaje zajebistego powera każdemu uderzeniu w ten pusty łeb Małysza
@marv0oo A dziekuje bardzo mi milo. Wlasnie chodzilo mi o takie ukazanie w pelni tego co #!$%@? ten duet w niespelna miesiąc i jak zrewolucjonizowal rynek. Tam na moim profilu na vimeo jest jeszcze akcja ratownicza Pawelka i mimo ze duzo tam nie zrobilem to udalo sie osiagnac powage calej tej sytuacji jaka miala wtedy miejsce i tez wydaje mi sie ze nowy widz wzialby to na serio XD. Mam nadzieje ze
@betrayero: zależy jak mocno go utemperowało więzienie i współwięźniowie. Obstawiam, że Matula i ten pies ShotyTV będą chcieli go ograniczyć i zablokować mu powrót, ale Pawełek jest zbyt chory umysłowo, by się ich słuchać, co już nie raz pokazał. Po nim to się można w sumie wszystkiego spodziewać - typ najpierw gada, że on już nigdy się nie napije, bo po alkoholu chciał wyskoczyć z okna xD po czym po 1,5
@marv0oo Skoro Tucznika wiezienie nic nie zmienilo i tak samo odwyk nic nie zmienil Menelicy tak samo Pawelek wroci 3 razy silniejszy, bo jak wiadomo z charakteru to jest 1000% patus i on sam dobrze wie ze zostal stworzony do patostreamow
@betrayero: z tym, że grubas zamiast mózgu ma cegłę, do której nic się nie przebije. Go się nie da niczego nauczyć, ani złamaną girą, ani więzieniem, ani zakazem patologii. Pawełek ma trochę inny charakter. Ten kiep ShotyTV postrafił go chwilowo zastopować, ale Ksiądz zawsze po tym wracał do patologii. Plus zdaje się grubas trafił do jakiegoś lekkiego zakładu, bo siedział za pierdołę. Pawełek siedział prawdopodobnie albo za stalkowanie i nękanie Agatki,
@betrayero: Jezu, ja tak żałuję, że ten kundel Rygielski poleciał w uja z tym powrotem na Odolanowską. Przecież to by było złoto. Proboszcz stawiał fundamenty w patoIRL, jakby dołączył do tego Małysz to by była platyna. Małysz na IRL to by był w stanie nawet prowokować kiboli i obskoczyć #!$%@? za parę zł z donejtów xD