Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak raz dziewczyna mojego kumpla spytała czemu ciągle jestem sam i sobie kogoś nie znajdę. Powiedziałem coś w stylu, że próbowałem, ale to nie takie proste.
A ona, że przecież wystarczy założyć tindera XD
No tak jak jesteś kobietą i od 16 roku życia ciągle kogoś masz i ktoś się zawsze za tobą ugania to może tak jest.
Takie rady ze strony lasek to jak Komorowski i jego "weź kredyt i zmień pracę". Niektóre te panienki są tak odrealnione, że szok.
#blackpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow
#tinder
  • 67
@imajoke: Pamiętam jak raz spytałem dziewczyne mojego kumpla czemu ciągle nie umie podnieść 40 kg na sztandze i sobie z tym nie radzi. Powiedziała coś w stylu, że próbowała, ale to nie takie proste.
A ja że przecież wystarczy założyć rękawiczki XD

Taka to ich logika, 16stki są czasem po trójkątach (na taką na tinder trafiłem) i ona mysli że typowy 16latek ma tak samo xD Szkoda strzępić ryja.
@imajoke: No ja od gimbazy non stop w związkach. Kończę jeden i zaczynam drugi od razu. Tzn był jeden wyjątek, 3 lata temu zrobiłam sobie przerwę na rok. Mega miło wspominam ten czas, kiedy robiłam co chciałam i nikomu nie tłumaczyłam się kiedy wróciłam, z kim byłam itd:) muszę jeszcze kiedyś wrócić do tego stanu wolności
@pi73r: Ale ja podczas związku mam zawsze wyjścia awaryjne:) nie ze dopiero poznaje. To ja z facetami zrywam a nie ze oni ze mną i ze desperacko wchodzę w następny. To ja zrywam jak chce już nowego. Wiadomo ze musi być szczuply, wysportowany, brak zakoli, 180+, fura, dobra praca.
Miłości nie ma, są tylko soczki w mózgu. Zakochać się można w każdym. Wystarczy poprzebywać z ta osoba, przyzwyczaić się.
Wystarczy się
@pi73r jak narazie to blaznisz sie bardziej z kazdym postem, z ciekawosci zapytam: ile masz lat i ile trwal Twoj najdluzszy związek, skoro wypowiadasz sie prawie jak ekspert w tej dziedzinie?
@pi73r: Ale czy ja powiedziałam o klubach do rana? Są inne ciekawsze zajęcia, a mnie po prostu czasem meczy tłumaczenie się czemu mie było mnie cały dzień w domu, ze byłam z Ilona na zakupach i potem z Bartkiem na kawie. Ale wiem, ze to jest wpisane w związek i trzeba mówić