Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, chciałem się pochwalić, kolejny rekord ważenia - 146,9 kg :). I całkiem pyszne śniadanie :)
#dieta #odchudzanie

Zapraszam też na media społecznościowe, w rodzaju Instagram, Facebook, YouTube każdego, kto chciałby się odchudzać i podglądać, jak to wygląda u mnie - na razie 83,7kg w dół :)
Pobierz GrubasFit - Dzień dobry, chciałem się pochwalić, kolejny rekord ważenia - 146,9 kg :)...
źródło: comment_1594382447dh9q5KYBf5X8CwzsatYiqp.jpg
  • 16
@Sheio: cześć, dziękuję bardzo. Nie, tylko deficyt kaloryczny (plus to, że jest to żarcie zdrowe, nie śmieciowe) na początku, bo nie mogłem praktycznie chodzić, potem, z czasem, doszły spacery, trochę siłowni i basenu przed pandemią. Teraz nadal spacery, próbuję nieco truchtać też, ale z małym powodzeniem - ciągle kręgosłup jest za słaby
@pankalmar: wiem, lekarz też mi to mówił. Tylko, że jak ważyłem jeszcze ponad 200 to i chodzić nie mogłem. Płakałem z bólu i się przełamywałem, teraz mój rekord to 22 tysiące kroków jednego dnia. Oczywiście robię to nadzwyczaj ostrożnie, jestem w kontakcie z lekarzem i fizjoterapeutą (obaj przyjaciele) i... staram się trzymać na granicy zaszkodzenia sobie a rezultatów :/ PS: pierwszy raz truchtałem przy 180kg :) ale rzeczywiście, parę metrów. Teraz