Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (45)

 • avatar

  Firma zorganizowała naukę angielskiego, kupili książki, podpisali umowę ze szkołą, dostali akceptację centrali na koszt. Wróciła główna kadrowa i napisała, że istnieje duże ryzyko odpływu ludzi po tym jak podniosą sobie kompetencje... Przyszedł mail z centrali by wszystko odwołać.
  #korposwiat #pracbaza #hr #logikarozowychpaskow r

  odpowiedzi (30)

 • avatar

  Dwa tygodnie... -15kg wagi ciała. Najgorsze choróbsko od nastu lat mnie dopadło (według lekarza Covid), to była tragedia. Przez 9 dni ciągle wysoka gorączką która nie chciała spadać, tak wysoka że "odcinało mnie" i w trakcie rozmowy potrafiłem stracić świadomość :P Nawet zmiana pozycji z leżącej na siedzącą sprawiała trudność, ale najgorszym wyzwaniem było przejście kilku metrów do łazienki... Totalnie traciłem oddech, jakbym maraton życia zrobił, i musiałem usiąść i kilka minut łapać oddech, masakra.
  Teraz powróciłem do świata żywych... ale 15kg lżejszy :P Pierwszy trening za mną, lekki trening upper body, kondycyjnie nie czułem problemów no ale trening bardzo lekki, natomiast mięśnie całe obolałe i zmęczone, czuje że odbudowa wyników zajmie parę miesięcy. No niestety co zrobić, trzeba zacząć od poziomu zera i na nowo się budować.

  #strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
  pokaż całość

  odpowiedzi (116)