•  

To trzeba mieć IQ miedzy 21 a 37 żeby takie rzeczy wrzucić obok siebie xD

+: s....s, kubex_to_ja
    •  
      n..............a

0

@marcinklo: chociaż sakiewicz to sprzedajna kurwa to nie wydaje mi się że ten obrazek pod spodem był jakimś wyrażaniem pogardy czy nienawiści, tak obiektywnie
      chyba że w nowym wspaniałym znaczeniu negatywnego ustosunkowania do czegokolwiek, wtedy to xD

•  

@nick-uzytkownika porównanie kogokolwiek czy czegokolwiek do rozpoczęcia najwiekszej wojny w historii tej planety nie jest pogardą? Porównanie do ludzi odpowiedzialnych za jedną z największych zbrodni przeciwko ludzkości nie jest symbolem nienawiści, braku szacunku, a przy okazji głupoty i chamstwa?

•  
      n..............a

0

@marcinklo: matko boska największa zbrodnia, największa wojna łolaboga jak mną teraz wstrząsają emocje i w ogóle jak tak można co nie
      do polityki podchodzi się na chłodno, satyry nie bierze się na poważnie, a na pierwszy rzut oka wysuwa się pewna zależność jako że trzaskowski jest członkiem platformy obywatelskiej, która pokazała swoją poddańczość wobec polityki niemieckiej - mamy już pierwsze powiązanie z żołnierzami wermachtu
      Wojna jest straszna co nie? Rozbite społeczeństwo, nie wiadomo komu wierzyć. W dzisiejszych czasach granica między prawdą a fałszem rozmywa się coraz bardziej, postęp i technologia wcale nam nie pomagają lepiej się odnaleźć w nawale informacji. To daje wrogom kolejny oręż do ręki, już nie trzeba przelewać krwi by zwyciężać, okazuje się że wystarczy odpowiednio zmanipulować ludźmi by sami siebie rozbroili i oddali się w niewolę. Powiedziałem postęp tak? Co się z tym kojarzy? Ano ckliwe hasełka o równości, o wykorzenianiu nienawiści, a co za tym idzie odcięciu się od kultury i tradycji, zerwanie z ideą narodu i przestawienie się na świat, ba nawet pójście o krok dalej i zerwanie z uwarunkowaniami naturalnymi, w końcu jesteśmy tak rozwinięci że nie musi nas ograniczać coś tak banalnego jak płeć co nie? Dzieci się nie rodzą? Społeczeństwo się starzeje? Kogo to interesuje ( ͡º ͜ʖ͡º) Ważne żeby sobie żyć, konsumować i się nie przejmować, czilera i wyjebane. No ale nie wyjebane bo jeszcze po świecie chodzą ci źli biali ludzie, którzy nie rozumieją że można inaczej. Dobra popłynąłem. Daleko nam do takich rewelacji. Ale daleka droga zawsze zaczyna się od pierwszego kroku w tym kierunku.
      Czym jest manifest z Ventotene? Kim był Altiero Spinelli? Czym jest teoria krytyczna? Szkoła frankfurcka? Brzmi znajomo czy jeszcze nie do końca? Kim był Marks i co spowodował ruch po wypuszczeniu jego dzieła? Kto za tym wszystkim stoi i za to płaci?
      Otwórz swój umysł i sprawdź wszystko dokładnie jeszcze raz, gdzie może być haczyk?

•  

@nick-uzytkownika faktycznie nieźle popłynąłeś. Odbiłeś się chyba od połowy kontrowersyjnych tematów targających społeczeństwem absolutnie nie odnosząc się do tego, co napisałem. Startuj w następnych wyborach, masz szanse powiadam ;)
      A wracając do tematu z wpisu. Nadal uważam, że człowiek który wrzuca obrazek wiążący kandydata na prezydenta z rozpoczęciem 2 Wojny Światowej tworzy wokół tego kandydata konkretne iluzoryczne powiązania wywołujące w innych nienawisc i strach. Moim zdaniem pisząc po chwili słowa o ochronie przed nienawiścią i pogardą ukazuje siebie jako kretyna i błazna. Tyle w temacie. Pozdrawiam i życzę spokojnego weekendu.

•  
      n..............a

0

@marcinklo: Czym jest dysonans poznawczy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      wszystko co napisałem jest dostępne do sprawdzenia na wyciągnięcie ręki, wystarczy odrobina chęci, odrobina nieufności, troche więcej czasu. Mądry człowiek nie pozwala sobie wmawiać rzeczy, pozdro i udanego weekendu również ;)

Gorące dyskusje ostatnie 12h