Wpis z mikrobloga

Hej @kimi38 że Tobie jeszcze chce się bronić Kamila, to ręce opadają. Jesteś w sumie taka sama jak on, a wręcz fanatyczną na jego punkcie co widać na Twoim profilu WILKI KAMILA.
Ten człowiek niszczył świadomie ludzi w BB wmawiając przy tym, że to on jest ofiarą. A ofiarami byli ludzie, którzy z nimi tam mieszkali. Niestety produkcja pozwoliła na to co jest strasznie słabe i kierowała tym wszystkim.
Kamil okazał się totalnym debilem i ignorantem. To on wie wszystko najlepiej, to on jest najbardziej poszkodowany, to on wie jak się żyje, a wszyscy inni to debile.
Po programie wyszło jaki z niego pustak i drań.
To co #!$%@? na temat korony, na temat Polaków i jego urojonych wizji.. wiecznie z siebie robi poszkodowanego.

Tak bardzo zal ludzi, którzy musieli z nim mieszkać w BB. Chociaż z jednego jestem zadowolona- od początku go nie lubiłam, pisałam jakim jest zjebem i manipulatorem, a i tak byłam jechana z góry na dół przez takich jak Ty.
I nie tylko ja, bo jest tu kilka osób, które walczyło z tą całą wataha auu auu. Szkoda, że wtedy nikt nas nie słuchał.

Kamil LECZ SIĘ
#bigbrother
  • 5
@Szuruburubenc: coś w tym jest - realia są takie że w mediach o nim nie piszą - to pewnie teraz się cieszą ze poruszamy jego temat - takie jest moje zdanie. Pomimo tego że Ewa się skompromitowała (chyba jest jeszcze gorsza od Kamsona, działa z premedytacją) to nasze rozprawy to dla nich na plus - przecież publikują na swoim story absolutnie wszystko co ktoś o nich napisze - nawet pseudo-artykuły z