Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 28
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

U was wszystko w porządku?, 07:02:02, Sobota, 11 lipca 2020. Imieniny: Olgi, Kaliny, Benedykta. Słońce wstało dziś o 04:26. Będzie oświecało nas 16 godzin i 50 minut, w zenicie znajdzie się o 12:52 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 21:17. Ciemna noc zapadnie o 23:39, ale gwiazd można wypatrywać od 22:09.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

U was wszystko w por...
  • 22
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus
Dzień dobry w tą sobotę, ale się fajnie spało. Najpierw wstałem ja z żoną przed 8, następnie pierworodny, a młody jeszcze sobie śpi w najlepsze. Zęby i broda umyte. Śniadanie zjedzone więc niedługo koszenie trawy jak troszeczkę wilgoć poranna minie. Pysznego jedzenia przez cały dzień i do
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...
Dzień dobry, żyjemy, jeszcze leżymy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD

Dzisiaj też pozwiedzamy, zjemy na mieście i pójdziemy do kawiarni miziać koty ( ͡º ͜ʖ͡º)

Miziajcie swoje zwierzątka, póki możecie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: @algus:
No Elo. Weekendzik, jest i wypłata (w sumie to się chwalę, pierwszy raz w życiu dostałem do ręki za miesiąc roboty ponad 4k PLN), już parunastu procent wypłaty nie ma xD
Nie no, ja sobie już kilka
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@buczubuczu: u mnie w furze tez nigdy check engine się nie pali bo go nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak coś zaczyna stukać to muzykę podgłaśniam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie samochód kupiony kilka lat temu za grosze z zamiarem używania chociaż z rok dopóki się nie rozdupi, no i tak minęło już z 4 lata. A inwestuje praktycznie w niego