Wpis z mikrobloga

Lubię sobie myśleć że F1 to taka grupa najlepszych kierowców jacy są na ziemi. Najlepsi ze swoich pokoleń. Każdy wyścig to jakby zebrać 20 najlepszych bokserów świata bez podziału na kategorie, albo 20 najlepszych piłkarzy, i każdy w jakiś sposób rywalizuje z każdym, to właśnie jest najpiękniejsze, elita, walka o wszystko.

Hamilton, Vettel, wielokrotni mistrzowie świata. Raikkonen, tyle lat na szczycie, podobnie jak powracający Alonso. Tylu młodych o wielkich talentach, charakterach, jak Verstappen, Sainz, Leclerc. Tylu dających z siebie 200% jak Russell czy Ocon. Ikony sportu w swoich krajach jak Kubica. Najlepsi rzemieślnicy w swoim fachu Bottas, Ricciardo.

Chciałbym zatem zadać fundamentalne pytanie:
JAK DO DIABŁA TAM SIĘ ZNALAZŁ GROSJEAN?

#f1 #sport #kubica #gownowpis #pytanie
  • 10
@Milioner_z_Choroszczy: dzisiaj podczas kwalifikacji pomyślałem sobie, że jeśli wkrótce Haas zrezygnuje z F1 z powodu braku sukcesów to w sumie nie będzie mi ich żal. Poniekąd z premedytacją forsowali ten skład kierowców, mam tu na myśli szczególnie Groszka, tak normalnie, obiektywnie i bez hejtu uważam że już dawno się wypalił i forma już nigdy nie wróci dlatego też powinien skończyć karierę i dać szansę innym, głodnym sukcesu, a Hass przez swoje