Wpis z mikrobloga

@MaxVerstapen: Wygląda to tak, że jest losowanie 1 z 4 aut za przejechanie odpowiedniej ilości kiometrów każdego dnia (żadem grind, dwa okrążenia na Norshleife wystarczą), te najtańsze mają największa szanse w losowaniu i kończy się tak ze jak regularnie grasz to masz po kilka takich samych bieda samochodów (:
@syx2: To wtedy byś wykupił wszystkie najtańsze i już tylko te po 20 milionów by wpadały (:
To wtedy byś wykupił wszystkie najtańsze i już tylko te po 20 milionów by wpadały (:


@sm_m: no prawda, ale mogliby przynajmniej jakieś pozorne urozmaicenie zrobić - inne kolory tych powtarzających się aut, wersja ze spojlerem, bez spojlera. albo np. od pewnego etapu podniesiony pułap zaliczenia codziennego treningu. bo teraz to mocną frustrację powoduje xD
@advert: No ja już mam praktycznie wszystkie te w normalnych pieniądzach i kupuje te po 20 mln, i tak wiem że nie wypadną w losowaniu. Uzbierałem dopiero dwa razy /:
@advert @sm_m @syx2 zapytam dla pewności - za walenie w barierki nie dostanę jakichś minusowych punktów? mam zamiar odpalić tak jak w vid related, pół wykałaczki wciśnięte pod spust, drugie pół w lewy analog aby delikatnie skręcał w lewo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
M.....n - @advert @sm_m @syx2 zapytam dla pewności - za walenie w barierki nie dostan...