Wpis z mikrobloga

@GrochenMochen Przejrzałem twoje wpisy więc widzę że nie jesteś trollem więc odpisze co wpłynęło na moją decyzję. źle to zabrzmi ale to był mój świadomy wybór. W latarniku wyborczym obaj Panowie wyszli bardo nisko i zwyczajnie nie będę głosował na kogoś kogo nie popieram. Obaj kandydaci obiecuja kolejne programy socjalne, obaj kandydaci nabrali wody w usta na sprawy z polskim weglem, żaden z kandydatów nie chce wycofac się z "państwowego trojana" apki
@ernst_stavro_blofeld: Duda jest zwolennikiem wegla, dwa Trzaskowski nie chcial sie wypowiadac bo jego sztab chcial z tych 500 tys osob ze slaska ugrac troche glosow dla siebie. Trzy apka protego uwazam jest dobrym posunieciem i kazdy kraj powinien wprowadzic to obowiazkowo i kazyd powinien jej uzywac. Panstwa socjalne byly sa i beda jednak kwestionowac mozna sposob jaki bedzie prowadzony ten socjalizm.
Aczkolwiek miło mi ze nie uznales iz jestem trollem tylko
@ernst_stavro_blofeld: to oczywiście Twój wybór i wypada to uszanować. Jednakże kupno Dżemu byłoby najzwyczajniej praktyczne ze względu na możliwość uwalania beznadziejnych decyzji kierownika sklepu, który promuje swój markowy budyń. Tu nie chodzi o wybieranie dobrego i złego przysmaku, a o pokazanie popytu na ten drugi produkt, zanim dojdzie do sytuacji, że na pustej półce zostanie tylko jedna saszetka budyniu, którego jakość będzie z czasem coraz bardziej obniżana, a Ty i tak
@Haramb3 Dziekuje, ciekawy wpis i z kulturą. Tak jak pisałem wcześniej obawiam się że kupujac dżem lub budyń to wspieram ten sam koncern, który od piętnastu lat jest dystrybutorem artykułów spożywczych w Polsce. Jeżeli w jakikolwiek sposób Cię to pocieszy to cała moja rodzina zrobiła zapas dzemu na kolejne 4 lata. ( ͡º ͜ʖ͡º)