•  

  Ma ktoś może jakiś kontakt telefoniczny do FreeNow, który odpowiada w weekendy?
  Od godziny próbuje zakończyć przejazd hulajnogą w Krakowie i cały czas w aplikacji wyskakują mi różne błędy

  •  

   @KogaBonito: nikt nie odpowie na Twoje zgłoszenie. Ja półtora tygodnia temu miałem błąd przy uruchamianiu hulajnogi i zrezygnowałem, a po 3 godzinach się zorientowałem, że kurs leci i nabiło mi 120 zl rachunku. Od razu na maila przyszła faktura, ale na zgłoszenia nikt nie odpowiada. Telefonicznie zostaniesz poinformowany przez automat, że sprawy klienckie mozna zgłaszać tylko na maila albo w aplikacji. Chuja warta firma. Widzę, że takie praktyki to u nich norma i szykuję się do zrobienia znaleziska z nadzieją na wykop effect

  •  

   @Thomasx17: Jak nie dało się anulować, to przelałem wszystkie pieniądze z konta, którego używałem we FreeNow na oszczędnościowe, dzięki temu nie pobrało mi nic, ale mam zaległą płatność 50.50 zł, bo po przekroczeniu 50zł automatycznie zakończyło (po prawie 2h). Moja dziewczyna też wtedy wypożyczała, dokładnie taka sama sytuacja, 51.50 zł. Napisałem kilka maili do FreeNow, czekam czy coś odpiszą, płacić nie mam zamiaru.

  •  

   @KogaBonito: pisałem kilkukrotnie na maila, ostatnio nawet na Facebooka i instagram i wyjebka totalna. Wkurwiłem się i dodałem komentarz pod ich ostatnim postem na fb i tez póki co żadnej reakcji. Gównofirma ruchająca swoich klientów. Nigdy więcej nie skorzystam i będę namiętnie odradzał wszystkim

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  tl;dr: Szukam paru osób do współtworzenia serwisu, który byłby odpowiedzią na "krótką pamięć" w społeczeństwie.

  Chciałem zrobić miejsce dzięki któremu będzie można wyrobić sobie własną opinię na temat osób publicznych.
  Miejsce ze skondensowaną i łatwo dostępną wiedzą. Miejsce, gdzie wpisujesz nazwisko osoby i w oparciu o cytaty (wszystkie materiały) decydujesz, czy jest to człowiek godny zaufania czy też nie i oceniasz.

  Wymyśliłem tak na prawdę cały kombajn, który umożliwia założenie profilu osoby publicznej, dodawanie materiałów (video, linków, galerii) i zarządzanie nimi. Każdy użytkownik może dodać propozycje nowych materiałów. Każdy może komentować i oceniać nie tylko profile, ale moderatorów profili. Użytkownicy zbierają punkty akcji czy punkty reputacji, które pokazują, czy moderatorzy danego profilu spełniają się w swojej roli. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Robiłem małe rozeznanie środowiskowe i umieszczałem linki do swojego portalu w "powiązanych" w niektórych znaleziskach.
  Np. tu:
  https://www.wykop.pl/link/6670459/norwegia-w-kodzie-genetycznym-polskiego-rzadu-sa-slowne-ataki-na-inne-kraje/
  https://www.wykop.pl/link/6670555/glapinski-stopy-procentowe-beda-podnoszone-do-skutku-az-inflacja-osiagnie-cel/

  I wydaje mi się (po ilości plusów), że taka piguła linków na osi czasu może być użyteczna.
  Widziałem też wejścia z facebooka, teamsów i innych portali, więc wiem też, że ktoś tam linkuje. :)

  Link do portalu punktak.pl

  Portal jest jeszcze w fazie wejściowej, robię go po godzinach i ma jeszcze sporo przed sobą dlatego proszę o wyrozumiałość i komentarze co tu jeszcze wymaga poprawki.
  Z czasem myślę o otworzeniu bug bounty i zrobieniu open source albo chociaż udostępnię api, gdy tylko portal doczeka się drugiej odsłony. Wszystko zależy od odzewu.

  W celu zwiększenia zasięgu wpisu, robię #rozdajo karty podarunkowej (zasady znacie) na #pysznepl lub #ubereats o wartości 50zł. Zielonki też mogą brać udział ( ͡º ͜ʖ͡º)
  Losowanie przez #mirkolos, czas do 22:30.

  #polska, ale też #gospodarka i #tworczoscwlasna
  #dziendobry
  pokaż całość

  odpowiedzi (96)

 • avatar

  Sąsiad 61 lat, budowlaniec, stracił pracę za notoryczne picie alkoholu w miejscu pracy. Wykształcenie zawodowe, języki obece: brak. Skończył bootcamp html proffesional za 4999 w 3 tygodnie i dostał pracę w google (zdalną), zarabia 20k dolarów tygodniwoo i sobie chwali ten kurs. Zapraszam htmlprofesional.pl/ref=cwel2918273

  #programowanie #praca

  odpowiedzi (20)

 • avatar

  #tvpis #jakimowicz #bekazpodludzi #polska #bekazpisu
  #tvpiscodzienny Ponoć to prawda bo wiewiórki tak od rana ćwierkają

  odpowiedzi (33)