Gorące dyskusje ostatnie 12h

ZAPLUSUJ TEN WPIS, A ZAWOŁAM CIĘ NA KONIEC NASTĘPNEGO SEZONU/RUNDY W CELU AKTUALIZACJI POCZYNAŃ DIAMENTU STANOWSKIEGO

A więc zgodnie z życzeniem wołam osoby plusujące wpis o pobycie Merveille "Absolutnego Fenomenu " Fundambu w Radomiu.

Fundambu spędził rundę wiosenną 19/20 w 1. ligowym Radomiaku Radom
    - rozegrał 9 spotkań w 1 lidze (293 minuty) oraz 1 spotkanie o baraż do Ekstraklasy (4 minuty)
    - Daje to łączną liczbę 297 rozegranych minut w rundzie wiosennej
    - Nie strzelił żadnej bramki
    - Nie zdobył żadnej asysty
    - Zebrał 1 żółtką kartkę.

Oto jedna z najpopularniejszych w internecie ocen opisowych jednego z fanów Radomiaka:

Zazwyczaj dobre zmiany, stwarzał sytuacje i miał pecha że koledzy z drużyny nie wykorzystywali jego sytuacji. Czasami zaczynał w pierwszym składzie. Miał jeden dwa gorsze mecze, ale to oczywiście może zdarzyć się każdemu, co nie zmienia faktu, że jak na tak szybki przeskok to chłopak na pewno nie odstawał, a w pewnych aspektach np. drybling przewyższał ligę

Fundambu w tym roku skończy dopiero 21 lat.
    #pilkanozna #weszlo
    pokaż całość

odpowiedzi (56)

ODDDEJ TO BANDYTO KUUUUURŁA !

#heheszki #ostrowiecswietokrzyski #nswf #wtf

odpowiedzi (46)

Jak ja się cieszę że cała moja rodzina jest lewacka. Siedzę sobie u dziadka, oglądamy tvn24, rozmawiamy o wolności i tolerancji, nie wyobrażam sobie, jak to jest mieć rodzinę prawicowych, chłopskorozumowych januszów. Dziadkowie ateiści, rodzice ateiści, jak na Polskę to trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno.
    Komuś kompociku?
    #chwalesie #rodzina #neuropa

odpowiedzi (77)