Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jejfan1: pisowcy wyżej się zesrali. Po prostu ciekawe co będzie jak sporo młodych po studiach jak i zwykłych robotników wyjedzie na zachód, bo będą woleli żyć w kraju, w którym nie wygrywa się wyborów za 100 euro i tańszą musztarda, wliczając nachalną propagandę w stosunku do przeciwnika.
mam nadzieję że Unia #!$%@? sankcjami i gospodarkę #!$%@? strzeli to może ten kraj #!$%@? i się ogarnie


@jejfan1: Tia, ludzie będą z siebie robili męczenników. Będą sięgali po Pana Tadeusza i niekoniecznie w formie literatury...
mam nadzieję że Unia #!$%@? sankcjami i gospodarkę #!$%@? strzeli to może ten kraj #!$%@? i się ogarnie


@jejfan1: to samo pomyślała opozycja w Wenezueli 20 lat temu. Fajnie się ogarnęli jak #!$%@? trafił gospodarkę.
@Dracooo:

Po prostu ciekawe co będzie jak sporo młodych po studiach jak i zwykłych robotników wyjedzie na zachód, bo będą woleli żyć w kraju,


Nic nie będzie, bo #!$%@? się takiego stanie. Co wybory to ta sama przyśpiewka, a w innych krajach nie ma podobnie? Też są takie pajace co takie kocopoły wypisują że uuu nie wybrali mojego to wyjade do X.
@Outline: większość nie wyjedzie, bo jest na tyle tępa, że nawet zdania po angielsku nie wyduka, a co dopiero pojechać gdziekolwiek. Młodym będzie łatwiej, bo więcej z nich zna język obcy, a do tego najczęściej nie mają kredytu na mieszkanie itd., więc ich nic nie trzyma w jednym miejscu.
Do tego na zachodzie zatrudniają sporo specjalistów od IT i innych gałęzi gospodarki, więc ludzie po studiach tutaj również częściej wyjeżdżają. Po
@jejfan1: Tak... bo po głowie dostną politycy a nie obywatele tak. Na szczęście Polacy mają to do siebie że jak ktoś z zewnątrz nam bruździ to się zwieramy wewnętrznie. Mam spoto znajomych którzy są za PO, ale #!$%@? ich niemiłosiernie to ganianie to Brukseli z prośbami o interwencje w PL...