Wpis z mikrobloga

Eh Mirki, jak widzę co się tu dzieje od samego rana, to mam wątpliwości czy dalej siedzieć na Wykopie. Od samego początku wiedziałem że Konfa będzie oskarżana o wygraną Dudy, dlatego taki rynsztok się teraz wylewa z wykopu na jej przedstawicieli i sympatyków. Tak samo zalewacie się obelgami i znieważeniami z obu stron: "stare baby chodzące do kościoła zagłosowały na nas" , "teraz was dupa piecze tęczowo-lewackie ścierwa". Żyjąc w tak podzielonym państwie nie jesteśmy w stanie nic zmienić. Chcę być głosem rozsądku w tym pseudosporze, który stworzyli wasi kandydaci w kampanii mając na celu podzielić Polskę. Manipulacja zalewała nas zarówno z prawej jak i z lewej strony, a ulegając jej nic nie zmienimy. Musimy się zjednoczyć, wzajemnie szanować i często iść na kompromisy, ale najpierw musimy zacząć od siebie. #polityka
  • 7
@Ravenuss: To rozmawiaj z ludźmi z otoczenia. Inaczej nic nie zmienisz, miejsca takie jak Wykop mogą być co najwyżej papierkiem lakmusowym, ale nie miejscem do naprawy czegokolwiek. Za dużo wojujących gimbusów za firewallem internetu.
@Ravenuss Przepraszam bardzo ale nie piszę nic o żadnych ścierwach, nic o lewakach, nic o tęczowych. Tylko w trosce o stan zdrowia wykopków pytam czy ich piecze? Wiesz dlaczego pytam o ból tyłka? Bo kiedy w trakcie kampanii prosiłem spamerów i trolli żeby tagowali to zgadnij jakie mnie spotykały odpowiedzi, najczęściej było coś o bólu. To teraz pytam czy ich tyłek piecze. A wieczorem powysyłam im zdjęcia uśmiechniętego Dudy (mam przygotowaną listę