Wpis z mikrobloga

Hej Mirasy, słuchajcie, a może skoro Pis tak nie lubi ludzi postępowych, homosi, własności prywatnej i zgniłego zachodu; a wyniki same wskazują dość duży podział społeczny. Co wy na to by ruch 8 gwiazd pociągnąć w kierunku stworzenia Polski Wschodniej i Polski Zachodniej? Przecież jakby zrobić referendum i stare baby straszyć pedałami xD i brakiem boga w świeckim państwie to same głosowały za podziałem Polski, a doprowadzenie do sytuacji gdzie Jarek i Duda musieli by bronić się przed ucieczką tej bogatszej części Polski (pomijając warszawę wschodnia część ssie jeśli chodzi PKB na mieszkańca) było by kuriozalne xD Jeśli byśmy zachęcili odpowiednią ilość ludzi, formacji i ugrupowań do wsparcia się w podziale na 2 Polski było by mega fajnie. No a kto rozsądny chciałby utrzymywać takich biedaków umysłowych z Podkarpacia.

Dodatkowo łatwiej by się było przesiedlić do takiej Polski A z B niż uciekać do Niemiec czy UK

#wybory #polska #idea #pomysl
PanRatel - Hej Mirasy, słuchajcie, a może skoro Pis tak nie lubi ludzi postępowych, h...

źródło: comment_1594625353p96lF1HNOrL9ALaYgyWG5h.jpg

Pobierz
  • 18
@zbite_jaja: no ja planuje po studiach, ja tylko mówię, że można by było zrobić coś zabawniejszego. Ogólnie bawi mnie Polackie podejście że lepiej pozbywać się ludzi wykształconych i ich nie zatrzymywać kiedy takie UK czy Australia chcą położyć łapki na wyedukowanych represjonowanych ludziach z Hongkongu. MMM. Cóż polska to kraj dal wieśniaków i ludzi bez wykształcenia, a Ci ludzie wybierają sobie tak samo ograniczonych reprezentantów :)