Wpis z mikrobloga

Zamówiłem sobie jakąś pierdołę na Aliexpress niemal 2 miesiące temu i zapomniałem o tym. Teraz patrzę w panelu Ali, a tam pod przyciskiem „Śledzić Zamówienie” mam info, że muszę skorzystać z zewnętrznej strony by śledzić. Po wpisaniu na niej numeru śledzenia wyskakuje mi cudo jak na załączonym obrazku.
Co to oznacza? Mogę zapomnieć o dostawie do mnie i zgłaszać spór?
#aliexpress
Pobierz kaktuszostrymi_kolcami - Zamówiłem sobie jakąś pierdołę na Aliexpress niemal 2 miesią...
źródło: comment_1594634348tdl4UgLrvib3soorR55O1o.jpg
  • 10
@kaktus_z_ostrymi_kolcami: Czyli znów trafił się je*** żółty oszust. To ostatnio prawdziwa plaga. Pisałem o tym niedawno. https://www.wykop.pl/wpis/50484481/aliexpress-alipaczka-tracking-moglby-mi-ktos-wyjas/#comment-178795499
Ludzie piszą, że czasem udaje im się wygrać, jeśli jako dowód załączają mapę i pokazane dwa punkty, gdzie zamówili i gdzie przesyłka dotarła.

a jeszcze takie pytanie, jak w zamówieniu miałem 2 przedmioty z tego samego sklepu, to muszę obydwa zgłaszać osobno?

Jeśli rozdzieliło je na dwa zamówienia, to tak.
@Setral: nie spodziewałem się, zgłosiłem spór do obu przedmiotów z zamówienia wczoraj po Twoim wpisie, a dzisiaj już mam zwrot środków na koncie (od Payu->Blik, za ich pośrednictwem płaciłem). Sprzedawca przystał na moje żądania (zwrot pieniędzy). I to co do grosza. Kwota niewielka, bo niecałe 11 zł. W sumie zastanawiało mnie po co męczyć się z naciąganiem na takie kwoty, ale może właśnie o to chodzi, bo ludzie odpuszczali zgłoszenia o