Wpis z mikrobloga

Chcecie wiedzieć dlaczego po raz kolejny PO przegrało?
Ano odpowiedź znajduje się na zdjęciu poniżej.

Sztabowcy PO to naprawdę ultra dzbany, ale nawet oni nie są tak nędzni jak ich elektorat. To aż zastanawiające czy nie mamy tutaj do czynienia z false flag. Jestem w stanie sobie wyobrazić jak PiS celowo pisze takie negatywne komentarze, po to aby obrzydzić KO potencjalnym wyborcom, ale to chyba jednak nie jest to. Obawiam się że oni po prostu nie zdają sobie sprawy z tego że to nie działa. Nie można non stop straszyć PiSem.

Pamiętajcie jedno, PiS sam w sobie nie jest silny, jest to bardzo słaba partia.
Po prostu nie da się kolejny raz, kolejny rok głosować nie za czymś/za kimś tylko przeciw czemuś/komuś. 3/5 elektoratu Trzaska głosowało nie za Trzaskowskim, tylko przeciw Dudzie. Czymś takim nie wygrywa się wyborów.

Zresztą wystarczy wejść na wykop i napisać coś naprawdę prozaicznego, np "głosowałem na Dudę i jestem z tego zadowolony".
Fala hejtu, która się wyleje na tę osobę będzie niesamowita. 60 groszy za wpis, debil, ciemnogród, wieśniak, Polska B, a wisienką na torcie jest ****. Tylko dlatego, że ktoś ma inne zdanie niż ktoś inny. Podejrzewam że większość wykopków głosowała na Dudę, tylko nie przyznawała się do tego otwarcie, ponieważ była masowo krytykowana z powodu swojego poglądu.

Całe gorące od wczoraj jest zalane falą hejtu i wyzwisk, tylko dlatego że ktoś ma inne poglądy niż my sami mamy. Jak obecny prezydent powiedział o ideologi LGBT to wysryw był niesamowity, ale jak ktoś głosuje na Dudę i napisze to tutaj to nie ma problemu aby go wyzywać, jest na to społeczne przyzwolenie jak mówił Szanowny Pan Bednarz ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#polska
#4konserwy
#bekazlewactwa
#wybory
źródło: comment_1594639455EEzjKjVV54OiLh0omEYIaU.jpg
  • 13
@Razzish: Czasami mam wrażenie, że na wykopie leci bardziej samo gęste niż w tvpis. Każda próba dyskusji kończyła się wyzwaniem od 60groszy za wpis i symetrystów.

Mnie jako wyborcy Hołowni skutecznie obrzydzano głosowanie na Trzaska takimi właśnie kibolskimi zachowaniami. Jak dziś czytam wykop, to wstyd być w jedej grupie wyborców jak Ci sfrustrowani politycznie ludzie. A później zdziwienie skąd te podziały, smutne to okrutnie. Polskę tworzymy my a nie politycy, jeśli
@krytyk__wartosciujacy: Już Ci wyjaśniam. Ja osobiście te wybory traktowałem jako coś bardziej globalnego, jako wybranie kierunku pseudo atlantykciego albo kontynentalnego. Jest to coś o czym mówił Bartosiak wiele razy, to był główny cel tych wyborów. Wybranie kierunku na najbliższe lata, na to czy umacniamy się na kontynencie, pewnie pod banderą Niemiec, czy idziemy w stronę porozumienia ze stanami.
@Razzish: i uważasz, że Sikorski się pomylił w diagnozie polityki PIS w stosunku do Ameryki?
Przecież polityka polega na sprawnym poruszaniu się na arenie międzynarodowej (jak to mówi Bosak - wielowektorowo) a nie przypięciu łańcuchem do jednego pala.
Czy w takim razie uważasz, że ostatnie 5 lat sprawiło, że nasza sytuacja geopolityczna jest lepsza niż była i na tej podstawie można wnioskować, że za 5 lat będzie jeszcze lepsza?
@Razzish: Genialny komentarz.

Oni nadal nie wiedzą że są tak kijowi i dlatego przegrywają. Pamietam jak skończony dzban herubin jechał chłopaka głosującego na PO,bo ten skrytykował ich metody i wyborczą. Komuchy już tak mają.
@Razzish: Tak, ten 0,001% elektoratu który czytał te wpisy zdecydowanie przeważył w tych wyborach. Ile jeszcze tych boleśnie durnych wpisów wyprodukujecie zanim wam gul zmaleje? Można jakieś powiadomienie poprosić?