Wpis z mikrobloga

Cześć koksy, przerwa na reklamę

Ktoś z Was szykuje się pod MP WPC w trójboju albo wyciskaniu? Bo jeśli nie to już niebawem czas zacząć żeby zdążyć z formą do 22-25.10.

Poziom w zeszłym roku był naprawdę dobry w większości kategorii a w tym już wiadomo, że będzie jeszcze lepiej bo oficjalnie zapowiedziały wystawienie swoich zawodników chyba wszystkie największe ekipy/drużyny TS.
Wszystko idzie w tym kierunku, że to właśnie WPC będzie miejscem konsolidacji środowisk i zawodników non-IPF gdzie będą mogli się zmierzyć ze sobą bez selektywnego zaliczania kibli czy 0,001ms pauz z dupą w górze podczas wyciskania.

Jeśli macie jakieś pytania to śmiało walcie, jestem członkiem komitetu organizacyjnego i pracowałem przy zeszłorocznej edycji więc chętnie odpowiem.

Zawody organizowanie przez zawodników dla zawodników.

link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/947881018879783/?event_time_id=1049275685406982

#trojboj #mikrokoksy
Pobierz wykopowytester - Cześć koksy, przerwa na reklamę

Ktoś z Was szykuje się pod MP WPC...
źródło: comment_1594651246vFJcdBQZ6Yj5pdyvAg2ud4.jpg
  • 9
jak masz w normie to #!$%@? z zawodów, aby nie psuć poziomu i nie marnować czasu ludziom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kasahara
To akurat mogę zdementować. Trochę startowało naturali ostatnim razem. Zwlaszcza w niższych kategoriach ale jeden był nawet na podium w kat 125 (usiadł i wciągnął koło 300)