Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jeżeli Sudan mógł się podzielić na dwie części to czemu nie Polska? Niech pislam ma swój zakątek i niech progresywna Polska ma swoją połowe. Identyczny scenariusz jest na Ukrainie. Zachód chce do Europy (majdanek) a wschód chce do Rosji. No i powoli dzielą ten kraj.

Pislam marginalizuje osoby które karmią ich wyborców. Bez lekarzy, przedsiębiorców, sędziów, profesorów, prawników, deweloperów itd. ten kraj nie ma nic do zaoferowania. Nie mamy wielkich firm, nie mamy technologii. Jedyne co mamy to zasoby ludzkie i usługi. Miasta płacą na rzecz wsi i wsie coraz bardziej dokręcają śrube bo są zawistnymi przegrywami.

Czemu Polska zachodnia ma ciągle dopłać do wchodniego patolstwa?
Czemu samotny 30-latek ma płacić "alimenty" na nieswoje dzieci?
Czemu niby jesteśmy na zachodzie pod względem warunków życia ale mentalnie jesteśmy za Uralem?
Dlaczego 70 letnia babcia co nigdy w życiu nic nie osiągneła ma teraz zadłużać młode pokolenie?
Dlaczego rząd zamiast koncentrować się na prawdziwych problemach takich jak miejsca pracy, mieszkania, inowacja, młodzi, zmiany klimatyczne, gospodarka, koronawirus, stosunki dyplomatyczne, wojsko TO ***** koncentruje sie na 500+, 300+ i LGBT?
Dlaczego jako Polak musiałem wyjechać za granice 4 lata temu (ponownie) bo nie mogłem znaleźć dobrze płatnej pracy (w porównaniu z zachodem).
Dlaczego musze się wstydzić bycia Polakiem za granicą? Dlaczego 90% Polaków w takich Niemczech czy UK to robole i właśnie Polacy z Polski B?
Dlaczego ci wielcy nacjonalisci z Pislamu tak bardzo boją się LGBT ale już pozwalają zagranicznym firmom wykupywać całe nowo powstałe budynki?
Dlaczego Polak-robak ma tak mało chęci w życiu że zadowoli się fajeczką, wódeczką, mieszkaniem socjalnym i grillem.

Zaraz mi powiecie że wszedzie tak jest. No niestety ale nie jest tak wszędzie... Za dzieciaka mieszkałem pare lat w Norwegii, w Niemczech, w UK, Irlandii, Kanadzie, Francji i RPA. Każdy kraj ma swoje problemy ale nigdzie nie ma takiej głupoty. Pomimo tego że mówie jak native w paru językach to jak ludzie dowiedzą się że jestem Polakiem to widać na twarzy lekką zmiane nastawienia takie "O... czyli jednak to hindus..."

Ja wiem dlaczego u nas tak jest. Bo Ruscy wybili nam cała inteligencje a po odzyskaniu niepodległości w 89 NIKT w Polsce nie stawiał na prawdziwą edukacje.

Francuzi, Niemcy czy Brytyjczycy wyjeżdzają ze swojego kraju tylko i wyłącznie bo dostali lepszą oferte za granicą. Oni nie wyjeżdzają bo ich rząd uciska ani nie wyjeżdzają bo nie mają pracy u siebie. Jesteśmy takimi murzynami / hindusami Europy i chciałbym z miejsca powiedzieć że POLISH LIVES MATTER PLM!

Czy tylko mi nie przeszkadza czwarty rozbiór Polski? Chyba nie. Mam tylko nadzieje ze dojdzie do podziału pokojowo a nie poprzez wojne domową...
Rewolucje zawsze powstawały kiedy emocje sięgały zenitu i dlatego troche się ciesze że Duda wygrał. Doprowadzą oni kraj do takiej zapaści i takiej tragedii że wszyscy młodzi uciekną za granice a w kraju zostaną same stare ropuchy gotujące się w ciepłym garneczku za 5000 cebulionów.

Jeżeli ktoś chciałby wyjechać z Polski to piszcie do mnie PW. Spróbuje pomóc!!!

Nie mam już swojego oryginalnego konta bo je dawno usunąłem. Za dużo pisowych trolli, za dużo propagandy, za dużo prawicowych id///w i za dużo nerwów na tym wykopie.

#emigracja #wybory #bekazpisu #idioci #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f0c1ca6e270c575295b9266
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Wesprzyj projekt

[==============..........................] 36% (85zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: chłopie, powołujesz się na podział Sudanu bez podstawowej o nim wiedzy: odbył się po -dziesięciu latach wojny domowej na bazie konfliktu między południem (ludność murzyńska wyznająca animizm i chrześcijaństwo, z resztą graniczy z najstarszym chrześcijańskim krajem Afryki - Etiopią) oraz arabską muzułmańską północą. Naprawdę porównujesz upchnięcie różnych etniczności i wyznawców różnych religii podzielonych geograficznie na drobne polskie podziały ideologiczne?
Pobierz t.....a - @AnonimoweMirkoWyznania: chłopie, powołujesz się na podział Sudanu bez pods...
źródło: comment_1594674392pLvJSmCq8OUUvUnmKKJlRv.jpg
@AnonimoweMirkoWyznania a ty myslisz ze jak trzaskowski by wygrał to zaraz bys byl nowoczesnym europejczykiem ze stopą życiową jak w Niemczech? Ile razy można tłumaczyć dzbanom, że niezależne państwo z silnym i mądrym przywództwem jest gwarantem dobrobytu