Wpis z mikrobloga

Tytuł: Mapa Cieni: Kraków
Autor: @Cedrik jak i wiele innych zacnych postaci
Gatunek: Reportaż/Horror
★★★★★★★★

Mapa Cieni jest zbiorem 16 nawiedzonych miejsc będących w czymś co można nazwać aglomeracją Krakowską
Każdy rozdział to inne miejsce a za tym idzie inna historia.
Najpierw jest nam przedstawianie miejsce, takim jakie jest dziś widziane, wspomina się dawne wydarzenia i tworzy obraz
w głowie czytelnika który pozwoli mu zobaczyć gdzie jesteśmy. Niestety by chronić te miejsca przed zadeptaniem książka
jest pozbawiona zdjęć. No są pewne zasady w #urbex nie?

I po takim przedstawieniu, wracamy z teremu do ciepłej piwnicy, zaparzamy sagę i czytamy... coś co upewnia nas w wyborze.
Nie chcemy już spotykać duchów przeszłości, boimy się tam wracać i oddajemy mgle co mgle się należy.

Książkę mogę z czystym sercem polecić a to że te 300 parę stron czytałem jakieś 3 lata to dlatego że nie pod drodze mi z czytaniem a nie że książka jest taka sobie.
Szczególnie chciałbym tą pozycję polecić mistrzom gry #rpg Książka jest genialnym źródłem pomysłów na sesje
w mrocznym, pół realnym świecie. Jeśli gramy "tu i teraz". Wiadomo dobry MG wyciśnie przygodę z książki telefonicznej jednak ta książka może mocno pomóc

tak więc polecam, ciekawe czy będzie więcej atlasów jak ten. a i że zawołałem autora może poleci gdzie kupować by mu grosz wpadł

#bookmeter
#czytajzwykopem #ksiazki #krakow
Pobierz wytrzzeszcz - Tytuł: Mapa Cieni: Kraków
Autor: @Cedrik jak i wiele innych zacnych po...
źródło: comment_1594666723Zr9haZwvncOeAJsTYqYZs5.jpg
  • 4
@Cedrik: pisać pisać, pomysł strasznie mi się spodobał, taka gra na granicy jawy i snu jest tym co mnie kręci w #deprofundis i tu też się udało.

a i wołaj jakoś jak wydasz to może sypnę złoto by mieć z podpisem. W sumie sprytny pomysł był by się wystawić na pyrkonie i zrobić hajp na mirko bo tak to bym nie dość że nie wiedział to jeszcze nie miał pewnie pary