Wpis z mikrobloga

@RRRRR: niby spoko, tylko na tej samej zasadzie nie można mówić "na pis głosują w większości ludzie o niskim wykształceniu" (nie ważne, czy to akurat jest prawdziwe), to oni ten fakt biorą do siebie i są obrażeni.
To tak jak z mniejszościami, o których nie można powiedzieć nic, bo od razu rasizm, homofobia itd.

Te wybory nie zostały przegrane przez PO ani przez Trzaskowskiego. Te wybory nie zostały wygrane. Bo kandydat
@promateosz: @czerkies: @RRRRR: kurde gość tu przemyślany wpis pisze na temat tego dlaczego obrażanie drugiej połowy wyborców i nienawiść nie ma sensu, a ten "ora" go memem w którym obraża kolejnych ludzi.

Widać co tak naprawdę ma lewa strona w głowach - nienawiść - i zamiast podejść do porażki i przemyśleć dlaczego się przegrało to wolą dalej cisnąć tą samą narracje nienawiści.

To jest starsznie smutne i niestety często
@czerkies Lis? LIS brzydko mówił? Cały #!$%@? elektorat PO krzyczał w necie "#!$%@?Ć PIS". Przejrzyj wykop w ciszę wyborczą i tuż przed, twittera, grupy na FB. Cały elektorat krzyczał #!$%@?ć pis, #!$%@?ć pisowców, #!$%@?ć rolników, #!$%@?ć elektorat pisowski stare baby i debile bez szkoły. Skoro ktoś im gada, że są gorsi to zadziałała reakcja obronna. Bo POwcy mówią że jesteśmy wieśniakami, debilami, patologią, a PiS nas wspiera, pomaga nam, to po #!$%@?
@iAmTS: A atak na PiS przez PO, ich propaganda i ulubiona "gra na strachu przed pisem" trwa od ponad 15 lat. Serio chcesz się pojedynkować na to która partia zaczęła? Nie pamiętasz kto zapoczątkował akcję"zabierz babci dowód na wybory"?
@iAmTS: Spoko ale ja nie mam pamięci od początku ostatniej kadencji. Pamiętam żałosne zachowania, które zapoczątkowało PO lata wcześniej, więc imo usprawiedliwianie swojego #!$%@? zachowania, bo propaganda TVP jest dziecinne. Nie tylko dziecinne ale zalatuje hipokryzją. Wg mnie jeśli zarzucasz komuś chamstwo, propagandę czy brak szacunku to nie powinieneś po tym zniżać się do jego poziomu, a pokazać, że jesteś ponad tym. Zresztą zniżać się to jedno, ale jeszcze usprawiedliwiać to
@bednar_WSRH: tylko, ze to ja odpowiedziałem na wpis kogoś kto krytykuje opozycję i zwala winę za przegraną na to, ze było "#!$%@?ć pis".

Tak jakby ofierze ataku wypominać, ze dwa razy zamachnęła się na oprawcę. Poza tym tez istotny jest poziom tego co się robi, jeżeli ataki są w dyskursie politycznym i na poziomie krytyki to spoko, jest głoszenie poglądów i walka polityczna i jest propaganda.

Bycie ponad chamstwem działa tylko
@RRRRR: Sorry, czy autor posta się z #!$%@? na łby przypadkiem nie zamienił??? "#!$%@?ć PiS" to atak na wyborców, nie na partię??? SKĄD ta teza???
Że niby wyborcy PiS tak kochają tą partię, że myślą, że partia to oni??? Ten kretyn utwierdzając takie stereotypy czyni więcej zła, niż 1000 tweetów Tomasza Lisa...

Ja jakoś nie czuję się obrażony osobiście, gdy ktoś pisze, że "PO to złodzieje", pomijając kretynizm tego stwierdzenia...
@sorek: To, że napisał długi teskt, nie znaczy że ma rację. Ja widzę 2 błędy w tej "analizie":

Przecież mieliśmy już kandydata, który wziął sobie do serca wszystkie rady autora, nigdy nie atakował PIS, rozmawiał merytorycznie, mówił o budowaniu wspólnoty, bezpieczeństwie, trzymaniu się za ręce. Tym kandydatem była Kidawa i jak skończyło się wyciągnięcie ręki z uśmiechem do wyborców PIS? Wyśmiali ją, a jednocześnie odwrócili się od niej wyborcy opozycji.

Po