Wpis z mikrobloga

Orlen ze zgodą na fuzję z Lotosem pod warunkiem sprzedaży 80% stacji Lotosu. W tej sytuacji polecam zwrócić uwagę na Unimot, który, zgodnie z deklaracją prezesa jakiś czas temu, będzie zainteresowany przejęciem części tych stacji. Ponadto Unimot zwiększa swój udział w sektorze fotowoltaiki, a to może być w najbliższych dniach/tygodniach mieszanka wybuchowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gpw #gielda
  • 7
@pico: PKN Orlen negocjuje z partnerami wymianę aktywów po fuzji z Lotosem za aktywa w innej części Europy - poinformował prezes Orlenu Daniel Obajtek.
@spinor: To ciekawe, tutaj wywiad z 15.04:

Unimot uczestniczy w rozmowach dotyczących części aktywów związanych z procesem fuzji PKN Orlen i Grupy Lotos, przy czym w grę wchodzą nie tylko stacje paliw, ale również aktywa z wiązane z hurtem paliw, asfaltami i innymi obszarami, poinformował prezes Adam Sikorski.

"Cały czas jesteśmy zainteresowani częścią aktywów w procesie fuzji PKN Orlen i Grupy Lotos. Rozmowy w tej sprawie się toczą i dotyczą nie
@pico trzymam unimot od 35 i ani mi się śni sprzedać. Spółka roku 2019 w tym roku mam nadzieję na nowe ATH. Kapitalizacja śmiesznie miała w porównaniu do zysków, a jest tak jak mówisz, możliwość przejęć, rozwój oze
@Tytyka: Ja trzymam od 40, a dziś dokupiłem po 49. Zostanie w portfelu na lata pod dywidendę, a od rozwoju sytuacji zalezy jak często i ile będę dokupował