Wpis z mikrobloga

Najbardziej w tym żałosnym chwycie marketingowym razi mnie w oczy te odręczne pismo tych "ludzi w potrzebie" , którzy "mają gotówkę" na kupno mieszkania. (°°
Domyślam się, że skoro tak robią to ktoś daje się nabrać, ale to zwykła potwarz dla logiki.
#oszukujo #nieruchomosci #januszebiznesu
Pobierz
źródło: comment_1594749073fcz1R78Ugq5DHr6WnKCssY.jpg
  • 36
@SlodzeGorzkieZale: to moje pierwsze karteczki, które wrzucałam na początku robo ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale szef powiedział, ze musza być pismem pisanym, wiec kolejne miałam lepsze.
No i oczywiście nie wrzucalam ja, tylko wynajęłam ulotkarza (jak każdy agent nieruchomości) i tylko podałam adresy bloków, w których ma mi rozrzucić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_1594750205cyNePRnolCVpikt4TWIjEL.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@SlodzeGorzkieZale: ostatnio mirabelka opowiadała w komentarzach jak wyglada jej praca flippera. Inwestor to jakiś multimilioner, gotówki bez limitu, inwestycje w PL i USA. Zagrywki typu pytanie o rodzine, budowanie zaufania żeby zbić ceny, szukanie ludzi którym pali sie dupa. Najlepszy numer z umową, umawia się na 200k, a przychodzi z umowa na 190k
@SlodzeGorzkieZale: Ale dlaczego nie? Obracam się wokół wpływowych ludzi w branży nieruchomości to pierwszy plus. Dlaczego mam tyrać 8h jak w tej pracy mam wolna rękę, 3 spotkania i potem kawka w coscie, kilka telefonów i mam wolne. Wiadomo, ze duzo rzeźbienia w tym, wszystko trzeba notować zeby nie pomylić tych ludzi. No i kasa, jedyny minus ze nie masz pewnej wypłaty co miesiąc- możesz mieć 2, 3 wypłaty miesiecznie- zależy