Wpis z mikrobloga

Nauka #programowanie miała być tylko sposobem na zabicie czasu podczas kwarantanny, a niespodziewanie ciągnę temat dalej i pokonuję kolejne trudności ( ͡° ͜ʖ ͡°) Postanowiłem po godzinach pracy napisać grę menedżerską w realiach sportu żużlowego.
Wszystko od A do Z wykonane samodzielnie, napisane w #python i #kivy :)
#gamedev #zuzel
Pobierz cinek687 - Nauka #programowanie miała być tylko sposobem na zabicie czasu podczas kwa...
źródło: comment_1594801941EnhB00DE9CdIg5Z9ZbVFzS.jpg
  • 25
@gwyddbwyll: Można powiedzieć, że od zera. Było wcześniej kilka podejść do kodowania, ale każde, z różnych przyczyn zakończyło się failem na wczesnym etapie :( Wielka szkoda, być może byłbym w innym miejscu kariery zawodowej niż jestem.
Korzystam tylko i wyłącznie z darmowych materiałów, które znajduję w googlu, nic więcej.
@cinek687: Kod kodem, a jak poradzisz sobie z wyglądem tej gry? Samemu również? Zastanawiało mnie zawsze jak to wygląda, czy bez zdolności graficznych coś da się zrobić.

Ps. Najbardziej inspirujący wpis ostatnio - zawsze chciałem napisać własną gre/apke
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gwyddbwyll: Można powiedzieć, że od zera. Było wcześniej kilka podejść do kodowania, ale każde, z różnych przyczyn zakończyło się failem na wczesnym etapie :( Wielka szkoda, być może byłbym w innym miejscu kariery zawodowej niż jestem.

Korzystam tylko i wyłącznie z darmowych materiałów, które znajduję w googlu, nic więcej.

@cinek687: nie dygaj Miras, sam tak miałem, z trzy razy zaczynałem i #!$%@?łem się. Ale na tym to polega, z każdego