Gorące dyskusje ostatnie 12h

#oswiadczenie #usunkonto #poczta #pocztapolska

Nie wiem, czy wiecie, ale w regulaminie Wypoku jest wzmianka, że usunąć konto można też przez wysłanie tradycyjnego listu do siedziby Michaua w Poznaniu. W sumie pewnie nikt tego nie robił do tej pory, więc pomyślałem, że mogę być pierwszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

odpowiedzi (32)

Cześć Mirki i Mirabelki!
    Od ostatniego #rozdajo minął niemal rok, więc najwyższa pora na następne ( ͡º ͜ʖ͡º).

Najpierw chwilę o nas, a później o tym, co dla Was mamy. Jak część z Was wie, jesteśmy małym portalem, który opowiada o kulturze i ludziach z pasją. Jeśli jesteście zainteresowani naszym kontentem, zapraszamy do subskrypcji i obserwowania nas na naszych social mediach. Za wszystkie formy wsparcia będziemy bardzo wdzięczni. O tu są linki:

Youtube
    Instagram
    Facebook

No to teraz rozdajo. Jako że wakacje trwają w najlepsze, wyślemy paczkomatem na nasz koszt podróżną Monopoly Deal. Propozycja idealna na lato. Losowanie oczywiście poprzez mikrolos, udział biorą wszyscy, których konto zostało utworzone przed tym wpisem. Zwycięzcę wybierzemy pośród plusujących ten wpis do jutra (14.08) do godz 12.

#gruparatowaniapoziomu #planszowki #kultura
    pokaż całość

odpowiedzi (16)

W obecnym stanie prawnym będąc ateistą i osobą bezdzietną, państwo zabiera mi pieniądze w podatkach żeby oddawać je na cudze dzieci i promować za nie "wartości chrześcijańskie" oraz "tradycyjna rodzinę". Obecnie panuje terror kultu rodziny i katolicyzmu, a nie lgbt.

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #polska #gorzkiezale #takaprawda #lgbt #oswiadczenie pokaż całość

odpowiedzi (71)