Wpis z mikrobloga

Tym razem piszę z prośbą :) Jeśli podoba Wam się zDziś i korzystacie z informacji, które udostępniamy (przy zDzisiu pracuje kilka osób) to przydałaby nam się pomoc finansowa, choćby najdrobniejsza.
Po krótce napiszę o tym, czym jest zDziś i dlaczego warto nas wspierać - pracujemy nad portalem ogłoszeniowym (narazie jest to motoryzacja, ale w przyszłości mają być też inne gałęzie rynku wtórnego), który ma się utrzymywać nie z pieniędzy osób sprzedających tylko z pieniędzy osób szukających/kupujących. Czemu tak? Taki mechanizm spowoduje, że nam (czyli zDzisiowi) będzie zależeć na tym abyście Wy kupili jak najsensowniej a nie, żeby sprzedający sprzedał jak najdrożej. To proste w pisaniu, ale trudne w realizacji, ponieważ ludzie nie lubią płacić jeśli nie muszą. Wy nie musicie... ale możecie.
A pisząc bardziej kolokwialnie, jestem dość poważnie spłukany a pracuje przy zDzisiu prawie non stop i fajnie byłoby jakbyście pomogli. Jaki jest mój cel?
Wcale nie są to pieniądze... zDziś w swoim mechanizmie jest całkiem (r)ewolucyjny i może ruszyć rynkiem wtórnym (jeśli uda się dodać cztery zera do statystyk) nawet na globalną skalę. A jeśli ruszy się rynkiem wtórnym, to ograniczy się pierwotny, a jeśli ograniczy się rynek pierwotny to nasza planeta nam za to później podziękuje.
To też się łatwo pisze a trudno robi... ale robię to już od 4 lat i łatwo nie odpuszczę. Jak się nie uda, to przynajmniej powiem sobie, że dałem z siebie wszystko.
Miłego dniaaaa!
zDzisiowy Patronite: https://patronite.pl/zDzis_Drozd/description
(tam znajdziecie jeszcze więcej do poczytania o naszych planach etc. ...jest też kanał na YT)
#zdzismoto

Jeśli masz inny pomysł, na to jak mógłbyś nam pomóc, to oczywiście, że jestem zainteresowany.