Wpis z mikrobloga

Nowa Karyna w #pracbaza :) Oczywiście słowem się nie odzywa, raz coś tylko sie doczepiła wystraszona, już wszystkich dodała na fb tylko nie mnie, z każdym gada i już z jednym kręci a mnie jak widzi to jej mina sie zmienia :) Na bank ma już coś do mnie i sie uruchomi , nawet nie wiem co ale już sobie coś ubzdurala w normickim łbie xD

#przegryw #stulejacontent #rozowepaski #bekazrozowychpaskow #p0lka
  • 27
@vZGLSjkzfn: Tylko, że to nie jest takie proste. Zawsze jesteś oceniany. Jak trzymasz ludzi na dystans, to oni nie chcą mieć z Tobą nic wspólnego. Sam kiedyś w robocie był taki koleś i gbur potężny, absolutnie nikt go w zakładzie nie lubił, a i z tym jego #!$%@?, to bym polemizował. Więc atmosfera w robocie jest często kluczowa, aby wydajniej pracować
@vZGLSjkzfn: Op pisał, że absolutnie z nikim nie gada, więc wyobrażam sobie te jego relacje. Oczywiście go nie oceniam, bo to często zależy od wykonywanej pracy. I wcale nie potrzeba do niej bliższych kontaktów. Ale np. ja, pracując z klientami już muszę udawać zainteresowanie ludźmi, choć nie muszę mieć na to ochoty.
@b4rnab4: Panie, ja Cię nie oceniam. Pracuj tak, żeby to Tobie było wygodnie.
Jak ze mną ktoś nie chce rozmawiać, to nie szukam kontaktu na siłę, w końcu rozumiem, że nie każdy musi tego chcieć. Po prostu, chciałem zwrócić uwagę, że samotnik w grupie współpracowników zwykle jest negatywnie oceniany. Takie są realia, niestety.
@vZGLSjkzfn: W życiu liczy sie gadanie :) Musisz dużo gadać :) Ja nie wiem jak normctwo może tak nawijać i składać zdania, ja może pare słow wypowiem w ciągu tygodnia i mówienie sprawia mi wysiłek, słaby głos cichy i nie jestem w stanie mowic głośno i wyraźnie, zacinam się itp :)