Wpis z mikrobloga

@ortopliss: Tam przy WORDzie? Tam jest też baza transportowa pogotowia ratunkowego, więc o ile za dnia jest okej, to w nocy potrafi postraszyć syreną karetki. Niestety słychać je strasznie, szczególnie gdy śpisz przy otwartych oknach..
@ortopliss: AK = obwodnica śródmiejska. Ruch spory, ale światła w pewnym stopniu niwelują poziom hałasu. W nocy ruch jest niemalże zerowy, a te mieszkania całkiem dobrze wygłuszone. Na minus jedynie stacja pogotowia ratunkowego w pobliżu co łączy się z kogutami co jakiś czas ;)
@ortopliss: Aaa. Myślałem, że chodzi Tobie o mieszkania od strony AK. Ta lokalizacja z mapki będzie bardzo ok, a Nyska to strefa 30, więc hałasu tam tyle co kot napłakał. Moim zdaniem możesz śmiało brać mieszkanie z balkonem od strony ulicy. Powinieneś być zadowolony jeśli zależy Ci na balkonie.
@Domciu: a więc mieszkam od połowy sierpnia. Rzeczywiście jest trochę hałasu od AK, ale przy zamkniętych oknach właściwie go nie słychać - latem najgorzej, szczególnie, że pracuję z domu. Karetki dziennie mogę policzyć na palcach jednej ręki. A otwiera się teraz Chleboteka, więc mój milenialny hedonizm zostanie ukojony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie dobry wybór, chociaż trochę tęsknię za patoNadodrzem :)